تیم منتخب هفته ششم؛ ستاره‌ها وارد شدند!

21 شهریور 1401
3 تراکتوری، 2 بازیکن از استقلال، پرسپولیس و آلومینیوم و یکی هم از مس رفسنجان و گل‌گهر به تیم منتخب هفته رسیدند.

به گزارش فوتبال360؛ استقلال در بهترین نمایش فصلش، رکورد امیدگل را شکست و به اندازه زدن 4.58 گل موقعیت ساخت. اتفاقی که باعث شد آرش رضاوند و پیمان بابایی از استقلال به تیم منتخب برسند. دانیال اسماعیلی‌فر و یورگن لوکادیا، گلساز و گلزن پرسپولیس هم درخشان ظاهر شدند. محمدرضا اخباری برای سومین هفته متوالی گلی نخورد و رضا اسدی باز هم در دقایق تلف شده گل برتری تراکتور را زد. در ادامه عملکرد بازیکنان حاضر در تیم منتخب «فوتبال 360» را با همکاری «متریکا» می‌خوانید.

محمدرضا اخباری/ دروازه‌بان/ تراکتور/ نمره 7.55

اخباری برای سومین هفته متوالی گلی نخورد تا تراکتور با برد مقابل نفت آبادان به رتبه ششم جدول برسد. اخباری در این هفته هر 4 شوت بازیکنان نفت آبادان را مهار کرد. 

دانیال اسماعیلی‌فر/ دفاع راست/ پرسپولیس/ نمره 7.76

دفاع راست جدید پرسپولیس برای دومین بازی متوالی، به یورگن لوکادیا پاس‌گل داد. اسماعیلی‌فر در این هفته فعال‌ترین بازیکن پرسپولیس هم بود و 81 لمس توپ داشت. بازیکنی که صدرنشین توپ‌گیری در ترکیب این فصل پرسپولیس هم هست. 

مهران موسوی/ دفاع میانی/ آلومینیوم/ نمره 7.53

در تساوی بدون گل سپاهان و آلومینیوم اراک، بهترین بازیکن زمین دفاع میانی تیم میهمان بود. مهران موسوی 14 مرتبه خطر را از دروازه تیمش دور کرد و 9 نبرد یک مقابل یک را از بازیکنان حریف برد تا مهاجمان سپاهان در گلزنی ناکام بمانند.

رامتین سلیمان‌زاده/ دفاع میانی/ مس رفسنجان/ نمره 7.43

رامتین سلیمان‌زاده در اولین برد این فصل مس رفسنجان سهم پررنگی داشت. به نظر می‌رسد محمد ربیعی برای گلزنی در این بازی، روی بازیسازی سلیمان‌زاده حساب ویژه‌ای باز کرده بود. بیشترین لمس توپ و بالاترین دقت پاس را او داشت و در نهایت هم پاس‌گلی تماشایی داد.

محمداحسان حسینی/ دفاع چپ/ آلومینیوم/ نمره 7.20

آلومینیوم با اینکه در این فصل نتایج قابل قبولی کسب نکرده، ولی در نیمی از مسابقاتش گلی نخورده تا مشخص شود که مشکل این تیم در نیمه عقب زمین نیست. محمداحسان حسینی، دفاع 23 ساله سابق پرسپولیس در این هفته در سمت چپ دفاعی قرار گرفت و نمایش مطلوبی مقابل وینگرهای سرعتی و تکنیکی سپاهان هم داشت. حسینی بیشترین دوئل تن به تن را در این بازی پیروز شد تا تیمش گلی نخورد.

ریکاردو آلوز/ هافبک/ تراکتور/ نمره 7.78

آلوز برای برد این هفته تراکتور، 6 مرتبه دروازه صنعت نفت را تهدید کرد. او 3 شوت زد و 3 پاس‌کلیدی داد. در نهایت هم پاس او بود که گره خط دفاعی نفت آبادان را باز کرد و تراکتور در در دقیقه آخر بازی به گل رسید. آلوز حالا با 4 پاس‌گل، بهترین گلساز فصل است.

رضا اسدی/ هافبک/ تراکتور/ نمره 8.05

94، 95 و حالا هم 97 دقایقی است که رضا اسدی در این فصل گل زده است. ستاره این فصل تراکتور به همین زودی، با رکوردداران بیشترین گل زده در وقت‌های تلف شده یک فصل از لیگ برتر برابر شده است. اگر گل‌های رضا اسدی نبود، تراکتور باید با پنج امتیاز در رتبه 14 می‌بود. اسدی در این هفته هم بیشتر از همه تراکتوری‌ها شوت زد، هم بیشتر از همه عملکرد دفاعی داشت.

آرش رضاوند/ هافبک/ استقلال/ نمره 8.13

در بهترین نمایش این فصل استقلال، آرش رضاوند بهترین بازیکن زمین شد. بازیکنی که 4 مرتبه با پاس‌کلیدی موقعیت ساخت و پاسِ اولین گل بازی را داد. رضاوند با 4 توپ‌گیری در میانه زمین، به پرس تیمش و خراب کردن بازی نساجی هم کمک شایانی کرد.

رضا شکاری/ مهاجم/ گل‌گهر/ نمره 7.86

گل‌گهر برای دومین مرتبه در این فصل با ضربه شکاری به برتری رسید. شکاری علاوه بر گلی که زد، یک موقعیت هم ساخت که تبدیل به گل نشد. شکاری حالا با 2 گل و یک پاس‌گل، از بهترین بازیکنان این فصل گل‌گهر است.

یورگن لوکادیا/ مهاجم/ پرسپولیس/ نمره 8.75

بهترین بازیکن هفته، یورگن لوکادیا بود. لوکادیا یک پنالتی گرفت که منجر به ده نفره شدن حریف هم شد. او 2 گل هم زد تا به تنهایی از شکست تیمش، یک برد بسازد. لوکادیا با 4 گل زده، بهترین گلزن فصل و با نمره متریکا 7.52 بهترین بازیکن فصل است.

پیمان بابایی/ مهاجم/ استقلال/ نمره 7.78

بازیکنی که تا پیش از بازی‌های این هفته حتی شوت در چارچوب هم نزده بود، در دقیقه چهارم بازی با نساجی بالاخره با لباس استقلال گل زد. بابایی علاوه بر گلی که زد، یک مرتبه هم با پاس‌کلیدی موقعیت ساخت و بین دو نیمه، از زمین بازی بیرون رفت.برچسب ها

ویدیوهای پربازدید

کارشناسی بازی ایران و انگلیس در شبکه BBC

نظرات کاربران

ارسال نظر

برای ارسال نظر، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود