سورپرایز به سبک «کی‌روش»؛ «بیرانوند» مقابل ولز؟

03 آذر 1401
این احتمال وجود دارد که دروازه‌بان شماره یک تیم ملی ایران در دیدار مقابل تیم ملی ولز به میدان برود.

به گزارش فوتبال 360، علیرضا بیرانوند شروع غیرمنتظره‌ای در جام جهانی 2022 قطر داشت و برخلاف تصورش که امیدوار بود بتواند نمایش خوبی مقابل تیم ملی انگلیس داشته باشد، خیلی زود در مقابل این حریف نامدار دچار مصدومیت شد و شکستگی بینی‌اش مانع از ادامه حضور او در ترکیب تیم ملی ایران شد و این مسئله باعث شد تا کارلوس کی‌روش حسین حسینی را به زمین بفرستد و در یک بازی عجیب و پرگل، 6 بار دروازه ایران در غیاب بیرانوند باز شد.

دروازه‌بان شماره یک تیم ملی ایران بعد از خروج از زمین مسابقه به بیمارستان منتقل شد تا مراحل درمانی را سپری کند و در روزهای گذشته با وجود مرخص شدن از بیمارستان، اجازه حضور در تمرینات تیم ملی پیدا نکرده بود. در این مدت چهره‌هایی مثل مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و حمید سجادی وزیر ورزش‌وجوانان به عیادت بیرانوند رفته و آخرین وضعیت او را مورد بررسی قرار دادند.

سجادی روز گذشته در بازگشت از سفر به قطر درباره شرایط علیرضا بیرانوند مدعی شد که خود او آماده حضور در خط دروازه تیم ملی است و منتظر تصمیم نهایی از سوی کارلوس کی‌روش است. با این‌حال سرمربی پرتغالی در روزهای گذشته ترجیح داده تا واکنشی رسمی نسبت به وضعیت علیرضا بیرانوند نداشته باشد و در مصاحبه‌های خود جزئیات بیشتری درباره مصدومیت او منتشر نکرد تا حضور بیرانوند در دیدار مقابل تیم ملی ولز در هاله‌ای از ابهام قرار گیرد.

بیرانوند بعد از غیبت در جلسات تمرینی اخیر تیم ملی، امروز و در آخرین جلسه تمرینی تیم ملی فوتبال ایران پیش از دیدار مقابل تیم ملی ولز در جمع همبازیان خود حضور پیدا کرد. دروازه‌بان شماره یک تیم ملی ایران در حالی در جلسه تمرینی امروز حضور پیدا کرد که محافظ ویژه‌ای روی صورت خود داشت و به نظر می‌رسد که او قصد دارد تا با استفاده از این محافظ به کار خود در جام جهانی 2022 قطر ادامه بدهد.

تیم ملی ایران فردا (جمعه) از ساعت 13:30 باید به مصاف تیم ملی ولز برود و مشخص نیست انتخاب نهایی کارلوس کی‌روش در خط دروازه چه کسی خواهد بود. سرمربی پرتغالی امروز از ساعت 18 باید در نشست خبری پیش از بازی شرکت کند و شاید در این نشست، کی‌روش درباره آخرین وضعیت بیرانوند توضیحاتی را ارائه کند و شاید هم بخواهد به عنوان یک سورپرایز از او در ترکیب تیم ملی برای مصاف با تیم ملی ولز در مسابقه فردا رونمایی کند.

برچسب ها

ویدیوهای پربازدید
نظرات کاربران

ارسال نظر

برای ارسال نظر، باید وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود