football360 logo
ژاوی: صدرنشینی، هدف اول بارسلونا در لیگ قهرمانان/ فن بومل دوست قدیمی من است
9 روز پیش2 نظر
ژاوی هدف اول بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا را صدرنشینی در گروه خواند.

به گزارش فوتبال 360، ژاوی عنوان کرد هدف بارسلونا موفقیت در لیگ قهرمانان اروپاست اما هدف اول این تیم را صدرنشینی و صعود از مرحله گروهی دانست. به نظر می‌رسد همه چیز برای بارسلونا خوب پیش می‌رود و این تیم در بهترین فرم خود به سر می‌برد. بارسلونا روز سه شنبه در نخستین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان تیم آنتورپ بلژیک خواهد بود و ژاوی در مصاحبه خود عنوان کرده هدف بارسلونا موفقیت در این رقابت‌هاست. 

هدف بارسلونا، صعود از مرحله گروهی

بارسلونا امیدوار است امسال در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا نتیجه بهتری کسب کند. این تیم در ۲ فصل گذشته در مرحله گروهی از این رقابت‌ها کنار رفت و اکنون هدف اصلی برای آن‌ها، صعود از این مرحله و پس از آن راهیابی به مراحل بالاتر است. 

ژاوی گفت: «ما در گروه خوبی قرار داریم. برای این رقابت حاضر هستیم و امیدواریم بتوانیم مانند بازی روز شنبه در لالیگا در این بازی هم پیروز شویم. مارک فن بومل، سرمربی تیم آنتورپ یک رفیق قدیمی است. با یکدیگر خاطرات خوبی داریم. او در این تیم کار بزرگی انجام داده. آن‌ها موفق به کسب عنوان قهرمانی در لیگ بلژیک شدند و تیم بسیار قدرتمند و پویایی هستند. بارسلونا همیشه به دنبال برنده شدن است. می‌خواهیم برنده شویم و هدف ما صدرنشینی در این گروه خواهد بود.»

هیچ تردیدی وجود ندارد

ژاوی در ادامه سخنان خود گفت: «هدف ما مشخص است. اول صدرنشینی و صعود از گروه و سپس درباره مرحله بعدی صحبت خواهیم کرد.»

با وجود اینکه بارسلونا در ۲ فصل گذشته قادر به صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا نبود، به نظر می‌رسد در این فصل و با توجه به تقویت تیم و شروع قدرتمند در لالیگا،  شانس درخشش را خواهد داشت.


نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری