football360 logo

رونالدو در النصر بازنشسته می‌شود؛ پایان رویای اروپایی

01 مهر 1402 ساعت 10:3843 نظر
کریس رونالدو رسماً اعلام کرده در النصر بازنشسته خواهد شد.
به گزارش فوتبال 360، انتقال کریستیانو رونالدو به عربستان سعودی، یک وصال تمام‌عیار بود. شور و شوق بی حد و حصر حضور رونالدو و به‌تبعش سرازیر شدن ستارگان جهان فوتبال به عربستان سعودی، غیرقابل توصیف است و میزان عشق اعطا شده به کریس در صحرا به حدی بوده که شادی گل منحصر به فردش را هم به رقص شمشیر تغییر داده!
کریس رونالدو پس از سفر به ایران و ناکامی در گلزنی به پرسپولیس در نخستین حضورش در لیگ قهرمانان آسیا، جمعه شب ستاره اول تقابل حساس با تیم پرستاره الاهلی بود و 2 گل به ثمر رساند تا تیمش در دیداری پر گل فاتح دیدار جذاب شود. او پس از بازی به مدیران النصر اعلام کرده قصد دارد در این تیم بازنشسته شود و بنابراین رویای بازگشت کریس رونالدو به فوتبال اروپا رسماً به پایان رسید.
شاید بد نباشد به احترام تصمیم کریس رونالدو پس از جام‌جهانی 2022 و ترجیح فوتبال نه چندان شناخته شده عربستان سعودی به اروپا و ایفای نقش اول در جهت نوپروری وجهه این کشور در جهان، مدیران النصر پیراهن شماره ۷ تیم را که این روزها با بازوبند کاپیتانی تیم در اختیار برنده 5 توپ طلای فوتبال جهان قرار گرفته، برای همیشه بایگانی کنند.
خداحافظی کریستیانو از فوتبال در عربستان، یک توفیق اجباری برای کشور آسیایی است‌. عربستان به خوبی از عهده فرآیند تغییر چهره خودش برآمده. از طرفی بدون شک راه رفتار با فوق‌ستاره را می‌داند و هیچ برای برگزاری یک خداحافظی باشکوه، تمام‌عیار و به‌یاد ماندنی از او کم نخواهد گذاشت.
بایگانی کردن پیراهنی که برخی شهروندان ایرانی همزمان با حضور تیم النصر در تهران برای نخستین بار در تاریخ فوتبال ایران بر تن کرده بودند و در ویترین فروشگاه‌های ورزشی سراسر کشور ایران بیش از حتی پیراهن تیم‌های مطرح اروپایی و تیم‌های پرطرفدار پایتخت به چشم می‌آید، کمترین کار ممکن از سوی سران النصر است‌. هر چه باشد رونالدو همراه مسی، تاریخ فوتبال جهان را به دوران قبل و پس از ظهور خودشان تقسیم کردند!

نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری