football360 logo

آنچلوتی: دربی مادرید همیشه ویژه است / سیمئونه: ما همواره در حال رقابت هستیم

02 مهر 1402 ساعت 00:5812 نظر
کارلو آنچلوتی و دیگو سیمئونه پیش از برگزاری دربی مادرید درباره مسائل مختلف سخن گفتند.

به گزارش فوتبال 360، بزرگترین بازی هفته ششم لالیگا، بدون هیچ تردیدی دربی مادرید خواهد بود؛ جایی که رئال مادرید در ورزشگاه سیویتاس متروپولیتانو مهمان رقیب همشهری خود یعنی اتلتیکومادرید است. 

رکوردهای عالی برای ۲ تیم 

رئال مادرید در حالی پا به این مسابقه خواهد گذاشت که در این فصل رکورد صددردرصد پیروزی را برای خود به ثبت رسانده است، این تیم همه بازی‌های خود را با پیروزی پشت سر گذاشته و امتیازات کامل را از مسابقات قبلی خود کسب کرده است. اتلتیکومادرید هم رکورد بسیار خوبی در خانه دارد و آن‌ها در 10 بازی اخیر خود در متروپولیتانو به پیروزی دست یافته‌اند. 

این یک مسابقه ویژه است

کارلو آنچلوتی، سرمربی تیم رئال مادرید در کنفرانس خبری خود پیش از این مسابقه عنوان کرد همیشه از دربی مادرید لذت می‌برد و معتقد است این یک مسابقه بسیار پرمخاطب است. او گفت: «دربی مادرید همیشه ویژه است. ۲ رقیب از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و تماشای این مسابقه بسیار لذت بخش خواهد بود.»

آنچلوتی در ادامه درباره بازگشت وینیسیوس برای این بازی گفت: «مصدومیت او بهبود پیدا کرده است و در ترکیب برای بازی فردا حضور دارد.» 

او همچنین عنوان کرد دنی کارواخال هنوز به آمادگی کامل نرسیده و در این بازی غایب است اما فرلان مندی و دنی سبایوس در ترکیب تیم حاضر هستند‌.

همواره در حال رقابت

در طرف دیگر، اتلتیکومادرید با لشکری از مصدومان پا به این مسابقه خواهد گذاشت. هنوز در مورد آمادگی کاپیتان کوکه تردیدهایی وجود دارد و غیبت رودری، دی پائول و توماس لمار  قطعی به نظر می‌رسد. اتلتیکومادرید در ۲ بازی اخیر خود  نتایج ناامیدکننده‌ای گرفته است، این تیم بازی برابر والنسیا را با نتیجه ۳ بر صفر به حریف واگذار و در بازی با لاتسیو در حالی که تا دقیقه 95 از حریف پیش بود، گل تساوی را دریافت کرد.

دیگو سیمئونه سرمربی تیم اتلتیکومادرید گفت: «همه تیم‌ها با مصدومیت بازیکنان خود رو هستند. دیروز شنیدم  پپ گواردیولا این حرف را زد. حتی بهترین تیم جهان نیز با مشکل مصدومیت رو به رو است. تعداد بازی‌ها زیاد شده و بنابراین مربیان باید با چنین موقعیتی کنار بیایند. رئال مادرید و بارسلونا همیشه بازیکنان خوبی دارند اما ما همواره در حال رقابت هستیم؛ درست ماندد همه این ۱۱ سال!»


نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری