football360 logo

برنامه آسیایی‌ها در مقدماتی جام جهانی؛ جدال حساس در شرق آسیا

29 آبان 1402 ساعت 16:246 نظر
هفته دوم مقدماتی جام جهانی 2026 فردا برگزار می‌شود.

به گزارش فوتبال 360، مسابقات مقدماتی جام جهانی 2026 در قاره آسیا فردا وارد هفته دوم خواهد شد. در هفته نخست تمام مدعیان موفق به کسب پیروزی شدند ولی این هفته چند بازی مهم و حساس برگزار خواهد شد.

از تقابل ایران و ازبکستان تا جدال حساس شرقی‌ها

در گروه (A) تیم ملی قطر که در هفته اول 8 بر یک افغانستان را شکست داده بود، باید به مصاف هند برود که در بازی قبلی نتیجه جالبی مقابل کویت کسب کرد و یک بر صفر این تیم را شکست داد. 

تیم ملی ژاپن هم پس از برد 5 بر صفر مقابل میانمار، باید در گروه (B) با سوریه بازی کند که در بازی نخست یک بر صفر کره‌شمالی را برده بود.

یکی از حساس‌ترین مسابقات هفته دوم در گروه (C) بین کره‌جنوبی و چین برگزار خواهد شد. هر دو تیم در هفته نخست مقابل رقبا به برتری رسیدند و به دنبال دومین بردشان هستند. کره‌جنوبی با نتیجه 5 بر صفر سنگاپور را برد و چین هم 2 بر یک از سد تایلند گذشت. در گروه (D) هم عمان با برانکو ایوانکوویچ به دنبال دومین برد متوالی مقابل قرقیزستان است. 

در گروه (E) ایران و ازبکستان هم در یک بازی مهم به مصاف هم خواهند رفت. ایران در بازی اول 4 بر صفر هنگ‌کنگ را شکست داد و ازبکستان هم 3 بر یک مقابل ترکمنستان به پیروزی دست یافت.

ویتنام و عراق هم پس از برد در بازی اول، باید در دومین مسابقه گروه (F) به مصاف هم بروند. عربستان سعودی هم پس از برد 4 بر صفر در بازی نخست گروه (G)، به مصاف اردن خواهد رفت. در گروه (H) تیم ملی امارات باید با بحرین بازی کند. هر دو تیم در بازی نخست مقابل رقبا به پیروزی رسیده بودند.

در گروه (I) هم استرالیا پس از برد 7 بر صفر مقابل بنگلادش، به دیدار فلسطین خواهد رفت. فلسطینی‌ها در اولین بازی خود در جام ملت‌های آسیا به مصاف ایران می‌روند.

نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری