football360 logo

بازی بزرگ لالیگا به کام بارسلونا/ ۳ امتیاز ارزشمند در خانه

13 آذر 1402 ساعت 01:3512 نظر
بارسلونا در برابر اتلتیکومادرید به برتری رسید.

به گزارش فوتبال 360، در مهمترین بازی از پانزدهمین هفته از رقابت‌های لالیگا، بارسلونا به مصاف اتلتیکومادرید رفت که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود بارسلونا پایان رسید. بارسا پیش از این دیدار با یک بازی بیشتر و هم امتیاز با اتلتیکومادرید در رده چهارم جدول قرار داشت و به همین دلیل این بازی برای هر ۲ تیم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بود.

عنوان شد مارک آندره ترشتگن، دروازه بان تیم بارسلونا پس از بهبود مصدومیت خود برای این دیدار آماده خواهد بود اما او به این بازی نرسید و پنا در بازی برابر اتلتیکومادرید وظیفه حفاظت از دروازه بارسلونا را بر عهده داشت. مسابقه در ورزشگاه المپیک بارسلونا برگزار شد و قضاوت آن را خوسه مارتینس بر عهده داشت. 

نیمه اول، به سود بارسلونا

بارسلونا از همان ابتدای نیمه کار را هجومی آغاز کرد و چند موقعیت خوب برای لواندوفسکی و رافینیا به دست آمد اما ثمری نداشت. بارسلونا به حملات خود ادامه داد و در دقیقه ۳۰ ژائو فلیکس با یک ضربه چیپ فوق العاده و بر روی حرکت رافینا گل اول را برای بارسلونا به ثمر رساند. پس از گل اتلتیکومادرید سعی در نزدیک شدن به دروازه بارسلونا داشت و چند موقعیت نصفه و نیمه برای این تیم به دست آمد که ثمری نداشت. در دقیقه ۴۴ بارسلونا یک موقعیت عالی به دست آمد اما اوبلاک با یک واکنش دیدنی مانع از ورود توپ به دروازه شد. در نهایت نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود بارسلونا به پایان رسید.

نیمه دوم، هیجان زیاد اما بدون هیچ گلی

نیمه دوم با ۳ تعویض برای اتلتیکومادرید آغاز شد. در دقایق بعد چند موقعیت برای ۲ تیم شکل گرفت و  ثمری نداشت. بارسلونا به دنبال حفظ نتیجه ارزشمند و اتلتیکومادرید به دنبال جبران گل خورده تلاش می‌کردند. در دقیقه ۸۰ دروازه‌بان بارسلونا یک واکنش دیدنی از خود نشان داد و ضربه آزاد ممفیس دپای راهی به دروازه پیدا نکرد. در نهایت با وجود موقعیت‌های متعدد برای ۲ تیم، بازی با نتیجه یک بر صفر به سود بارسلونا به پایان رسید. بارسلونا با این نتیجه با ۳۴ امتیاز در رده سوم و اتلتیکومادرید با ۳۱ امتیاز در رده چهارم قرار گرفتند.  

نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری