football360 logo

شورش خارجی‌های پرسپولیس در آستانه دربی؛ نوتیس‌های سریالی!

20 آذر 1402 ساعت 16:0060 نظر
2 بازیکن خارجی پرسپولیس به همراه مربی برزیلی این تیم به دلیل عدم دریافت مطالبات مالی خود به باشگاه نوتیس (اخطار) داده‌اند.

به گزارش فوتبال 360، بازیکنان و اعضای کادرفنی پرسپولیس در طول ماه‌های گذشته بارها نسبت به مشکلات مالی تیم‌شان موضع گرفتند و به نظر می‌رسد با وجود وعده‌های مطرح شده از سوی مدیریت باشگاه، هنوز خبری از پرداختی به بازیکنان و مربیان این تیم نیست. البته که گفته می‌شود قرار است پیش از آغاز دربی پایتخت، مدیران باشگاه پرسپولیس بخشی از قرارداد اعضای تیم خود را پرداخت کنند اما در فاصله 3 روز تا برگزاری دربی، فعلاً پرداختی‌ای انجام نشده است.

اوسمار ویرا مربی برزیلی پرسپولیس به همراه گیورگی گولسیانی مدافع گرجستانی سرخ‌پوشان و وحدت هنانوف مدافع تاجیکستانی پرسپولیس 3 عضو خارجی این باشگاه هستند که در روزهای گذشته نسبت به مشکلات مالی باشگاه خود اعتراض کردند. گولسیانی اولین بازیکنی بود که به دلیل عدم دریافت مطالبات خود برای مدیران باشگاه نوتیس (اخطار) ارسال کرد و بعد از آن، هنانوف و ویرا هم تصمیم گرفتند تا نوتیس (اخطار) خود را ارسال کنند و حالا مدیران باشگاه پرسپولیس چالش بزرگی را در پیش دارند.

4 روز سرنوشت‌ساز در انتظار گولسیانی و پرسپولیس

گیورگی گولسیانی تا پایان هفته به مدیران باشگاه پرسپولیس برای دریافت مطالبات خود مهلت داده و گفته می‌شود که با توجه به اخطار ارسالی، اگر مدیران باشگاه پرسپولیس نتوانند تا پایان هفته مطالبات مدافع گرجستانی خود را پرداخت نکنند، گولسیانی می‌تواند به صورت یک‌طرفه قرارداد خود را فسخ کند. مدافع گرجستانی در یک پیام اینستاگرامی، ارسال نوتیس (اخطار) را تایید کرد که باید دید در فاصله 4 روز آینده چه اتفاقاتی در باشگاه پرسپولیس رخ خواهد داد و آیا مطالبات گولسیانی پرداخت می‌شود یا خیر.

هنانوف و ویرا هم مطالبات‌شان را می‌خواهند!

وحدت هنانوف مدافع تاجیکستانی سرخ‌پوشان هم که گمانه‌زنی‌های زیادی درباره جدایی او از پرسپولیس در ابتدای فصل مطرح بود، بعد از تداوم حضورش در جمع سرخ‌پوشان، فعلاً دریافتی از باشگاه نداشته و همین مسئله باعث شده تا او 2 روز قبل نوتیس (اخطار) خود را برای مدیران باشگاه ارسال کند. با این اوصاف، مدیران باشگاه پرسپولیس برای جلوگیری از فسخ یک‌طرفه هنانوف تنها 8 روز دیگر فرصت دارند تا مطالبات او را پرداخت کنند. همچنین در آستانه دربی پایتخت، اوسمار ویرا مربی پرسپولیس هم روز گذشته نوتیس (اخطار) خود را ارسال کرده و گفته می‌شود که مدیران باشگاه پرسپولیس در حال رایزنی با اسپانسر خود هستند تا با دریافت حدود 30 میلیارد تومان، هم مطالبات 3 عضو خارجی تیم‌شان را پرداخت کنند و از فسخ قرارداد آن‌ها جلوگیری نمایند و هم اینکه با پرداخت درصدی از قرارداد سایر بازیکنان تیم، در آستانه دربی اقدامی روحیه‌بخش را انجام داده باشند.

قدردانی پرسپولیسی‌ها از صبوری کادرفنی و بازیکنان!

باشگاه پرسپولیس بعد از حواشی ایجاد شده درباره ارسال نوتیس (اخطار) 3 عضو خارجی این تیم، در اطلاعیه‌ای توضیح داد: «بازیکنان و مربیان خارجی و در کل اعضای تیم در مواجهه با مشکلات مالی باشگاه تا حد امکان خویشتنداری نموده‌اند و با وجود این شرایط ارزشمند است که در تمام مدت، نهایت تلاش و توان خود را در تمرینات و مسابقات به کار گرفته‌اند و هر تصوری غیر از این بی‌انصافی و غرض‌ورزانه است. متاسفانه از ابتدای فصل جاری در پرداخت به اعضای تیم به ویژه مربیان و بازیکنان خارجی تیم دچار مشکل بوده‌ایم ولی در صدد حل بخشی از آن در روزهای آتی هستیم».

پرسپولیسی‌ها در ادامه اطلاعیه خود توضیح داده‌اند: «باشگاه به دنبال تامین اعتبار مالی است تا در سریع‌ترین زمان ممکن پرداخت‌هایی را به این عزیزان داشته باشد و بخشی از تعهدات خود را ادا نماید. بابت این تاخیر در پرداخت‌ها، همچنین از خانواده‌های مربیان و بازیکنان تیم به جهت تنگنای مالی که در آن قرار گرفته‌اند عذرخواهی می‌کنیم. در پایان، جهت استحضار مسوولان امر که شاید در چند و چون دقیق امور فوتبال نباشند می‌رسانیم، قهرمانی و موفقیت‌ها در تمام دنیا باعث گشایش‌های مالی و افزایش درآمد می‌شود ولی اتفاقی که درباره پرسپولیس افتاد این بود که بعد از سه‌گانه قهرمانی در فصل گذشته نه تنها بابت این عناوین پاداش و مشوقی نصیب پرسپولیس و هواداران آن نشده است بلکه بسیاری راه‌های درآمدزایی به روی این باشگاه و هواداران بسته شد».

نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری