football360 logo

بینی امباپه شکسته اما جراحی نمی‌خواهد؛ کیلیان در نقش لاکپشت‌های نینجا!

۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۱۰78 نظر
پس از تایید شکستگی بینی، امباپه قصد دارد با ماسک مخصوص، یورو را ادامه دهد.

به گزارش فوتبال 360، پس از اتفاق شب گذشته و شکستگی بینی کیلیان امباپه، این احساس وجود داشت با توجه به احتمال نیاز به جراحی، او احتمالا دیدارهای دور مقدماتی یورو را از دست بدهد. امباپه پس از برخورد خونریزی شدیدی را تجربه کرد و بینی کج شده‌اش به سرعت ورم کرد. این اتفاقات نشان می‌داد او احتمالا باید این شکستگی را با جراحی پشت‌سر بگذارد. دشان هم چنین وضعیتی را پس از بررسی رختکنش تایید می‌کرد و گفت اصلا اوضاع خوب نیست. با این حال پس از گذشت چند ساعت، حالا او می‌تواند به بازی‌ها بازگردد اما شاید در نقش نام مستعارش یعنی لاکپشت نینجا!

نیازی به جراحی نیست!

پزشک تیم فرانسه همراه با کادر و کیلیان برای بررسی با اشعه ایکس به بیمارستان دوسلدورف مراجعه کردند و شکستگی تایید شد، با این حال گویا حال او خوب است و وقتی از بیمارستان بیرون آمد، خوشحال بود زیرا تایید شده نیاز به جراحی نخواهد داشت و یورو برایش ادامه دارد. کادر پزشکی و متخصصان در حال تهیه ماسکی برای حفاظت از بینی و صورت او هستند که وضعیت بینی‌اش را ثابت نگه دارد و  دچار مشکلات بعدی نشود. این ماسک رایج می‌توانند همانند گچ‌گرفتن محافظت لازم را از بینی به عمل آورد و کمک کند استخوان بینی به حالت قبلی بازگردد.

برای امباپه این می‌تواند تمثیل جالب توجهی باشد زیرا بسیاری نام مستعار او را لاکپشت نینجا می‌دانند و زدن ماسک حالا  او را واقعا شبیه به یک لاکپشت نینجا می‌کند. خود امباپه هم در رسانه اجتماعی «ایکس» با خنده نوشت برای ماسک ایده‌ای دارید و در جواب هزاران پیام با عکس لاکپشت‌های نینجا دریافت کرد. کیلیان احتمالا به زودی برای انجام بازی برای فرانسه در دسترس خواهد بود و چهره او تا پایان یورو همراه ماسک است.


نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری