football360 logo

کومان: این بازی پنجاه پنجاه است؛ برای مقابله با هر 2 سیستم انگلیس آماده‌ایم

۲۰ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۰۹13 نظر
سرمربی هلند درباره بازی حساس تیمش مقابل انگلیس در نیمه‌نهایی یورو صحبت کرده است.

به گزارش فوتبال 360، رونالد کومان معتقد است انگلیس و هلند شانس برابری برای بردن دومین نیمه‌نهایی یورو 2024 دارند. سرمربی هلند که نشست خبری پیش از بازی را به دلیل انسداد خط راه‌آهن وولفسبورگ - دورتموند از دست داد، سه‌شنبه شب با تعدادی از خبرگزاری‌ها درباره این بازی حساس صحبت کرد.

کومان درباره بخت اصلی پیروزی در این بازی گفت: «می‌دانیم بین 2 تیم ملی تفاوت زیادی وجود ندارد. از نگاه من این بازی پنجاه پنجاه است.» سرمربی هلند اضافه کرد: «ما برای مقابله با هر 2 سیستم احتمالی بازی انگلیس آماده هستیم و می‌دانیم آنها بازیکنان باکیفیت زیادی دارند. هر 2 تیم بسیار قدرتمند هستند و نبرد جذابی خواهد بود.» انگلیس تورنمنت را با سیستم 1-3-2-4 شروع کرد اما ساوت‌گیت در بازی قبلی تیمش مقابل سوئیس سراغ سیستم 1-2-4-3 رفت.

سرمربی هلند اضافه کرد: «ما هر 2، مربیان باتجربه‌ای هستیم. گرت سابقه بیشتری به عنوان سرمربی تیم ملی دارد. هر 2 تیم بارها روبه‌روی هم بازی کرده‌ایم.» او در پایان گفت از حضور پرتعداد تماشاگران هلندی در دورتموند برای حمایت از تیمش خوشحال است. کومان که در این تورنمنت نتایج خوبی با هلند گرفته، 2 روز قبل هم اعلام کرده بود تا سال 2026 در این تیم باقی می‌ماند.

نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری