football360 logo

ترکیب خلاقیت و دقت در خط حمله پرسپولیس؛ 4 یار «یحیی»

04 خرداد 1402 ساعت 21:5381 نظر
هر 4 بازیکن هجومی «یحیی گل‌محمدی»، روی گل‌های این تیم مقابل هوادار تاثیرگذار بودند؛ بازیکنانی که همگی، در آماده‌ترین شرایط‌شان به سر می‌برند.

به گزارش فوتبال 360، پرسپولیس با پیروزی 3-1 مقابل هوادار، فینالیست جام حذفی شد. آن‌ها امیدوارند با شکست استقلال در سومین دربی فصل، همزمان قهرمانی جام حذفی و سوپرجام ایران را جشن بگیرند. بازی حساسی که روز دهم خرداد برگزار می‌شود. فارغ از هر نتیجه‌ای در فینال، پرسپولیسی‌ها با قهرمانی در لیگ و رسیدن به فینال جام حذفی، فصلی رویایی را پشت سر گذاشته‌اند. در 9 برد پیاپی پرسپولیس، 4 بازیکن هجومی این تیم، نقش زیادی داشته‌اند.

4 نفر برای 3 گل

پرسپولیس برای رسیدن به فینال جام حذفی، در بازی نیمه نهایی هوادار را 3-1 شکست داد. گل‌محمدی در این مسابقه، مثل هفته‌های اخیر عیسی آل‌کثیر را به عنوان تک مهاجم بازی داد، وحید امیری پشت سر او بازی کرد و سعید صادقی و مهدی ترابی هم در سمت راست و چپ بودند. بازیکنانی که همگی، توانستند روی گل‌های پرسپولیس تاثیرگذار باشند. گل اول پرسپولیس، با پنالتی که ترابی گرفت به دست آمد. گل دوم را وحید امیری، با شوتی دقیق زد و گل سوم هم، حاصل پاس عمقی صادقی و ضربه تمام کننده آل‌کثیر بود. بازیکنانی که همزمان، در اوج به سر می‌برند و پس از قهرمانی لیگ، راه تیم‌شان را به سمت فینال جام حذفی هم هموار کرده‌اند.

هفته‌های جادویی

مهاجمان پرسپولیس، در بهترین مقطع ممکن اوج گرفته‌اند. مهدی ترابی ستاره این روزهای پرسپولیس، تا هفته بیست و یکم این فصل هیچ گلی نزده بود. از هفته بیست و یکم تا سی‌ام، ترابی در لیگ برای پرسپولیس 7 گل زد و 3 پاس گل داد. در جام حذفی هم او، یک گل زد و دو گل ساخت. سعید صادقی، خرید پر سر و صدای پرسپولیس تا هفته بیست و پنجم، توانسته بود روی 3 گل پرسپولیس تاثیرگذار باشد. او در 8 بازی آخر پرسپولیس در لیگ و جام حذفی، 4 گل زده و 3 گل پایه‌گذاری کرده است. عیسی آل‌کثیر هم با حضورش در خط حمله، توانسته مشکل بزرگ تیم گل‌محمدی را حل کند. عیسی در 6 بازی آخر پرسپولیس، 3 گل حساس برای پرسپولیس زده است. وحید امیری که این فصل کمتر روی گل‌های پرسپولیس نقش داشته، در دو بازی آخر این تیم راه افتاده و بعد از گل‌سازی مقابل نساجی، اولین گل فصل خود را به هوادار زد.

تقابل هیجان‌انگیز

آخرین بازی فصل فوتبال ایران، فینال جام حذفی بین پرسپولیس و استقلال خواهد بود. استقلال بعد از اوج‌گیری دوباره، 11 گل در دو بازی آخرش به تراکتور و نساجی زده و مهاجمان این تیم یعنی مهدی قایدی، محمد محبی و ارسلان مطهری در فرم درخشانی هستند. خط حمله پرسپولیس هم با ترابی، امیری، صادقی و آل‌کثیر، در شرایط فوق‌العاده‌ای قرار دارد و توانسته 11 گل در سه بازی آخر وارد دروازه گل‌گهر، نساجی و هوادار کند. تقابل این تیم دو تیم در فینال جام حذفی، می‌تواند به یکی از جذاب‌ترین بازی‌های آن‌ها در سال‌های اخیر تبدیل شود.

نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری