football360 logo

هت‌تریک نافرجام حسینی در خداحافظی با استقلال؛ سلام من به تو یار قدیمی!

26 تیر 1402 ساعت 16:30127 نظر
حسینی برای سومین مرتبه از استقلال و هوادارانش خداحافظی کرد اما بازهم در این تیم ماندنی شد.

به گزارش فوتبال 360، همان همیشگی بازهم تکرار شد. با این تفاوت که این خداحافظی جدی‌تر از همیشه بود و به نظر می‌رسید ماجرای حسین حسینی و استقلال سرانجام به پایان رسیده است. ناکامی در مسیر جذب گلرهایی چون حسین پورحمیدی، محمدرضا اخباری، علیرضا بیرانوند، امیر عابدزاده، کریستوفر کنت و همچنین سنگربان خارجی، آبی‌پوشان را بر آن داشت تا بار دیگر به سمت کاپیتان خود بازگردند. دروازه‌بان 30 ساله‌ای که مشتری درجه‌یک نداشت و باید به یک تیم غیرمدعی نقل مکان می‌کرد و با جواب رد دادن به این پیشنهادها، تا آخرین لحظه برای تیم سابقش صبر کرد و این صبوری به نتیجه مطلوب رسید.

اردیبهشت 1397: خداحافظی احساسی پس از رکوردشکنی

برتری 3 بر 2 استقلال برابر پیکان در هفته بیست‌ونهم لیگ هفدهم همان‌قدر که شیرین بود، عواقبی هم در پی داشت. سید حسینی حسینی که در آن فصل رکورد تعداد دقایق بسته نگه داشتن دروازه را به خود اختصاص داده بود، بعد از چند بازی ناامیدکننده تحت فشار قرار گرفت و باعث شد تا از کوره در برود و در پستی اینستاگرامی با استقلالی‌ها خداحافظی کند. او در این پیام نوشت: «روح و روان من داغون شده توی اين ١ سال. همش با فشار و استرس درون دروازه می‌ايستم. كاری با من كردن كه هر بازی استرس گل خوردن دارم. ١٪؜ ارامش ندارم... خيلی از رسانه‌ها به خاطر نزديكی جام جهانی و اينكه منو از تيم ملی دور كنن دست به هر كاری ميزنن... (نگذاريد اسمتون رو فاش كنم) من يه جوونم كه عاشق استقلالم مگه هيچوقت نبايد گل بخورم؟؟؟؟؟؟؟ مگه دروازبان‌های ديگه ليگ گل نمی‌خورن؟ ركورد و كلين‌شيت برا خودتون. تو اين مدت عصبانی و افسرده شدم. ديگه نميتونم هم با هواداراي رقيب بجنگم هم بعضی از هوادارای خودی. انقدرم سياست ندارم كه بخوام با ريا و دورويی كار خودمو پيش ببرم... آقای شفر دست شما رو می‌بوسم كه از روز اول حامی من بودی. خدافظ».

تصمیم احساسی حسینی منجر به جدایی‌اش نشد. او ماند و لیگ هجدهم را از روی نیمکت آغاز کرد. اولین بازی حسین در هفته نهم بود و پس از چند رفت‌وآمد از دروازه به نیمکت و بالعکس، سرانجام توانست در هفته‌های پایانی جای ثابتی برای خودش در درون دروازه پیدا کند و جانشین مهدی رحمتی شود.

مهر 1399: حذف از آسیا و بازهم خداحافظ

باخت به پاختاکور در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیای سال 2020 و حذف در مرحله یک‌هشتم نهایی بار دیگر دروازه‌بان استقلال را در مظان اتهام قرار داد. این هجمه شدید با شایعه توافق حسینی با فولاد خوزستان توام شد. گلر آبی‌پوشان هم به سیم آخر زد و در یک استوری تند برای دومین مرتبه با استقلال و هوادارانش خداحافظی کرد: «بنده با هیچ تیمی توافق نکردم و یک سال دیگه قرارداد دارم ولی اگر مشکل استقلال من هستم، باشه میرم تا استقلال موفق باشه...در مورد بازی آخر خدا بین ما قضاوت میکنه که با شرایطی درون دروازه قرار گرفتم. ایشالا روزهای خوبی رو جشن بگیرید اینجا… خداحافظ».

همان‌طور که می‌دانید حسینی به حضور در استقلال ادامه داد و در فصل 1400-1399 رقابتی پیچیده با محمدرشید مظاهری داشت. در این ماراتن طولانی مظاهری بیش‌تر در درون دروازه ایستاد و پس از مدتی کدورت، حسینی تغییر رویه بزرگی در نگرش خود به‌وجود آورد. او از حواشی‌اش کاست و به تمریناتش افزود تا در فرصتی مناسب خود را به کادرفنی نشان دهد. اتفاقی که در جام حذفی رخ داد و او مقابل پرسپولیس تبدیل به مرد اول میدان شد و در ضربات پنالتی خوش درخشید. پایان دوئل مظاهری و حسینی به جدایی رشید انجامید و سید تبدیل به گلر شماره یک شد.

تیر 1402: هت‌تریک به سبک سید

اوایل تیرماه بود که حسین حسینی که متوجه شده بود باشگاه و سرمربی جدید اعتقادی به او ندارند در یک استوری اینستاگرامی و این‌بار با پختگی و آرامش بیش‌تر و البته کاراکترهای کمتر نسبت به خداحافظی‌های قبلی‌اش، با هواداران استقلال وداع کرد. متن پیام او بدین شرح است: «آرزوی موفقیت برای استقلال و آقای نکونام. ممنون بابت روزهایی که ساختین. خدانگهدار»

حسینی که به نظر می‌رسید بعد از حدود 10 سال به پایان مسیرش با استقلال رسیده بازهم برگشت و خداحافظی‌اش نافرجام ماند. با این وجود او باید همانند 2 مرتبه قبلی برای جلب نظر سرمربی و تصاحب پیراهن شماره یک آبی‌ها تلاش بسیار زیادی را انجام دهد.

نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری