football360 logo
تیم رویایی دور چهارم فوتبال فانتزی؛ صدرنشینی تراکتوری‌ها
24 روز پیش88 نظر
دور چهارم برای بازیکنان تراکتور هفته مضاعف بود و بازیکنان این تیم بیشترین امتیاز را دریافت کردند.

به گزارش فوتبال ۳۶۰، دور چهارم فوتبال فانتزی یک بازی اضافه‌تر از هفته‌های عادی داشت و تراکتور به خاطر بازی در پلی‌اف لیگ قهرمانان آسیا ۲ بازی در این هفته داشت و همانطور که پیش بینی می‌شد تراکتور بیشترین سهم را از امتیازآورترین بازیکنان این هفته دارد.  از ۱۱ بازیکن پرامتیاز این هفته ۵ بازیکن از تراکتور هستند ولی با توجه به قوانین فوتبال فانتزی ۳ بازیکن در ترکیب تیم رویایی قرار می‌گیرند. اگر کاربری از این ترکیب در این هفته استفاده می کرد ۱۲۶ امتیاز می‌گرفت.

دروازه‌بان:‌حسین پورحمیدی

حسین پورحمیدی پس از آنکه ۲ هفته ناامیدکننده را پشت سرگذاشت توانست در این هفته کاربرانی که این دروازه‌بان را انتخاب کرده بودند خوشحال کند. پورحمیدی در هر ۲ بازی این هفته دروازه خود را بسته نگه داشت و با ۱۲ امتیاز، امتیازآورترین دروازه‌بان این هفته فوتبال فانتزی شد. این دروازه‌بان امتیازآورترین دروازه‌بان دروه قبل فوتبال فانتزی بود

مدافعان: مرتضی پورعلی‌گنجی، شجاع خلیل‌زاده، شایان مصلح و فریبرز گرامی

در این هفته باز هم مدافعان پرسپولیس نشان دادند که گزینه خوبی برای فوتبال فانتزی هستند. این تیم بسیار سخت گل می خورد و بار اصلی گلزنی این تیم بر روی دوش مدافعان این تیم است. مرتضی پورعلی گنجی این‌بار برای پرسپولیس گلزنی کرد. این بازیکن بهترین بازیکن زمین هم شد و با ۱۴ امتیاز در کنار ریکاردو آلو امتیازآورترین بازیکن هفته شد.

شجاع خلیل‌زاده در هر ۲ بازی این هفته تراکتور دروازه تیمش بسته ماند و در هر ۲ بازی سومین بازیکن برتر زمین شد البته این بازیکن یک کارت زرد هم دریافت کرد تا از مجموع امتیازات این بازیکن یک امتیاز کم شود. عارف آقاسی دیگر مدافع تراکتور بود که می توانست به تیم رویایی راه یابد ولی با توجه به قوانین فوتبال فانتزی کنار ماند و شایان مصلح و فریبرز گرامی با ۸ امتیاز به تیم رویایی راه یافتند.

هافبک‌ها: ریکاردو آلوز، محمدرضا عباسی، محمدجواد حسین نژاد، رضا جعفری و حسین زامهران

در این هفته بالاخره پای مهندس تراکتوری‌ها به پاس گل باز شد و ریکاردو آلوز اولین پاس گل فصلش را داد و بهترین بازیکن زمین شد. این بازیکن در بازی با مس رفسنجان در رده دوم بهترین بازیکنان قرار گرفت و در مجموع در این هفته ۱۴ امتیازی شد. محمدرضا عباسی هافبک نساجی یکی از فراموش‌نشدنی‌ترین روزهای دوران بازیگری خود را سپری کرد و با یک گل و یک پاس گل و کسب عنوان بهترین بازیکن زمین ۱۲ امتیاز به دست آورد. محمدجواد حسین‌نژاد پدیده این روزهای سپاهان ۲ پاس گل داد و ۱۱ امتیاز گرفت. رضا جعفری با ۱۱ و حسین زامهران با ۱۰ امتیاز دیگر هافبک‌های تیم رویایی هفته هستند. گوستاوو واگنین از تراکتور با ۱۱ امتیاز با توجه به محدودیت انتخاب بازیکن از یک تیم نتوانست به تیم رویایی راه یابد.

مهاجم: مهدی لیموچی

بهترین مهاجم این هفته مهدی لیموچی بود که هر ۲ گل آلومینیوم اراک را در مصاف با شمس‌آذر قزوین به‌ثمر رساند. لیموچی تا قبل از این مسابقه در لیگ برتر در مجموع تنها ۲ گل به‌ثمر رسانده بود. این بازیکن بهترین بازیکن زمین شد و در مجموع ۱۳ امتیاز گرفت.نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری