football360 logo
اخبار فوتبال فانتزی؛ ستارگانی که مربیان خود را ناامید کردند
24 روز پیش37 نظر
پس از گذشت ۴ هفته از لیگ، بعضی از بازیکنان سرشناس نتوانستند توقعات را برآورده سازند.

به گزارش فوتبال ۳۶۰، با پایان دور چهارم فوتبال فانتزی، فرصت مناسبی است تا کاربران با توجه به آمار این ۴ هفته تغییراتی در تیم خود اعمال کنند. برخی از بازیکنان با توجه عملکرد فصل گذشته و باشگاهی که بازی می کنند قیمت بالایی دارند و کاربران زیادی آنها را انتخاب کرده‌اند ولی نتوانسند متناسب با این قیمت عملکرد مناسبی داشته باشند.

مهدی ترابی، در انتظار آغاز درخشش

مهدی ترابی با قیمت ۱۲ دومین بازیکن گران این فصل است و با توجه به کارنامه فوق العاده در فصل قبل انتظار زیادی از این بازیکن می‌رفت. ترابی در تیم ۲۷ درصد کاربران حضور دارد ولی به طور متوسط در هر بازی ۳ امتیاز کسب کرده و همچنان خبری از گل یا پاس گل برای این بازیکن نیست.

یامگا چشم انتظار پنالتی

کوین یامگا دیگر ستاره خاموش این فصل از لیگ است. این بازیکن برخلاف ۲ فصل حضور قبلی در لیگ ایران در گلزنی در ۴ هفته ابتدایی ناموفق بوده است. یامگا با قیمت ۱۱.۵ سومین بازیکن گران قیمت لیگ است و به طور متوسط در هر بازی کمتر از ۳ امتیاز کسب کرده است. این بازیکن پنالتی‌زن متبحری است که این مساله باعث بهبود آمار این بازیکن می‌شد ولی استقلال در این فصل پنالتی کسب نکرده است.

زاهدی در حسرت گلزنی

زاهدی پس از ۶ فصل بازی در اروپا به پرسپولی بازگشت. این بازیکن با توجه به اینکه تنها مهاجم پرسپولیس در این فصل است توقع می‌رفت که امید اصلی گلزنی این تیم باشد، اتفاقی که در ۴ هفته اول نیافتاد. زاهدی که در تیم ۱۴ درصد کاربران حضور دارد در این فصل تنها یک پاس گل داده است.

عباس‌زاده، قربانی روزهای بد فولاد

محمد عباس‌زاده فصل گذشته یکی از بازیکنانی بود که در کورس آقای گلی قرار داشت این بازیکن با این عملکرد با قیمت 9.5 یکی از گران‌ترین مهاجمان این فصل به شمار می‌رود. فولاد در این دوره از لیگ روزهای کابوس‌واری را پشت سر می گذارد این تیم فقط یک گل زده که آن یک گل را هم عباس‌زاده به‌ثمر رسانده و به طور متوسط تنها ۳ امتیاز در هر بازی کسب کرده است.

دروازه‌بان‌هایی بدون کلین‌شیت

در فوتبال کم گل ایران، هنوز دروازه‌بان‌های مطرح و گران قیمتی هستند که موفق به بسته نگه داشتن خود نشده‌اند؛ یکی از این دروازه‌بان‌ها رشید مظاهری است. مظاهری در این فصل دروازه‌بان نساجی است و هنوز کلین‌شیت نداشته است. کریستوفر کنت دروازه‌بان فولاد هم برخلاف فصل گذشته نتوانست روزهای درخشانی را پشت سر بگذارد و هنوز کلین‌شیتی نداشته و در هر بازی به طور میانگین ۲ امتیاز کسب کرده است.

نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری