football360 logo

اولین صحبت‌های ایگناسیو به عنوان سرمربی فولاد

15 شهریور 1402 ساعت 11:0256 نظر
خوان ایگناسیو مارتینس، سرمربی ۵۹ ساله اسپانیایی بامداد چهارشنبه رسما هدایت فولاد را برعهده گرفت.

به گزارش فوتبال ۳۶۰، خوان ایگناسیو مارتینس پس از عقد قرارداد با فولاد خوزستان گفت: «از زمانی که مدیران فولاد برای همکاری و عقد قرارداد با من تماس گرفتند، آنالیز بازی های فولاد را آغاز کردم. با احترام به همه تیم ها باید بگویم فولاد تیمی بزرگ با بهترین بازیکنان است، اما  متاسفانه فعلا جایگاهش را پیدا نکرده است. شرایط فولاد خوب نیست ولی تلاش می‌کنیم شرایط را خوب پیش ببریم».

سرمربی جدید  فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که آیا برای آمدن به فولاد با مربی اسپانیایی شاغل در ایران مانند پاکو خمس، سرمربی اسپانیایی تراکتور مشورت هم کردید یا خیر؟ توضیح داد: «خیر، باتوجه به این که اتفاقات سریع رقم خورد، نتوانستم تماس بگیرم اما شماره خمس را دارم و شاید با او تماس بگیرم. البته با دو بازیکن اسپانیایی که اینجا بودند، صحبت کردم و خیلی خوشحالم که در اینجا هستم».

او با اشاره به اینکه فکر می‌کنم بازیکنان فولاد کمی دلسرد شدده اند، عنوان کرد: «باید با آنها صحبت کنم و روحیه شان را بالا ببریم و برای لیگ برتر و سهمیه آسیا بجنگیم. سعی می‌کنم با برنامه‌های مدنظر کاری کنیم که بازیکنان اعتماد به نفس خود را پیدا کنند و هواداران هم از بازی های فولاد لذت ببرند».

سرمربی پیشین لوانته درباره شناخت از فوتبال ایران در بخش ملی نیز عنوان کرد: «امیر عابدزاده را می‌شناسم که در تیم پونفرادینا حضور داشت. تیم ملی ایران بازیکنان بزرگ در داخل ایران و خارج دارد و باید به تیم ملی کشورتان افتخار کنید زیرا بازی های خوبی انجام می‌دهد. بازی تیم ملی ایران برابر اسپانیا در جام جهانی نیز عالی بود».

آشنایی با خوان ایگناسیو مارتینس

نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری