football360 logo

شریف تنور سوپرلیگ فوتسال زنان را داغ کرد؛ کوچ به اهواز با رویای قهرمانی

20 شهریور 1402 ساعت 14:306 نظر
فاطمه شریف با امضای قراردادی رسمی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتسال زنان ملی حفاری اهواز انتخاب شد.

به گزارش فوتبال 360، سوپرلیگ فوتسال زنان ایران حدود 2 ماه قبل انجام شد و براساس تقویم تنظیم شده قرار بود که دومین دوره رقابت‌ها از 31 شهریورماه آغاز شود اما تغییر و تحولات در ساختار مدیریتی سازمان لیگ فوتسال و برکناری شهرزاد نصیری که مسئولیت برگزاری مسابقات سوپرلیگ فوتسال زنان را برعهده داشت، باعث شد تا تقویم مسابقات هم دستخوش تغییر شود. در حالی‌که اکثریت تیم‌های شرکت‌کننده در سوپرلیگ همچنان در شرایط بلاتکلیفی به سر می‌برند و کادرفنی و فهرست بازیکنان خود را تکمیل نکرده‌اند، گفته می‌شود که احتمالاً دومین دوره سوپرلیگ با تعویقی 2 ماهه از اواسط آبان‌ماه آغاز خواهد شد.

پالایش‌نفت آبادان و سایپا تهران تیم‌هایی بودند که در طول یک ماه گذشته هم در زمینه انتخاب کادرفنی و جذب بازیکن موفق عمل کردند و هم اینکه تمرینات آماده‌سازی خود را آغاز کردند. دو تیمی که به نظر می‌رسد 2 ضلع اصلی قهرمانی در فصل جدید سوپرلیگ فوتسال زنان هستند و حالا بعد از مدت‌ها بلاتکلیفی سرانجام سرنوشت تیم فوتسال زنان ملی حفاری اهواز هم مشخص شد و شب گذشته مدیران این باشگاه، سرمربی جدید تیم خود را معرفی کردند.

ماموریت تازه شریف در اهواز کلید خورد

فاطمه شریف که جزو سرمربیان نسل جدید فوتسال زنان ایران محسوب می‌شود و در سالیان گذشته به عنوان مربی در تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان سابقه فعالیت داشته و حتی گزینه سرمربیگری هم بوده، شب گذشته به عنوان سرمربی جدید تیم فوتسال زنان ملی حفاری اهواز معرفی شد؛ آن‌هم در شرایطی‌که شریف در 2 سال گذشته در لیگ برتر و سوپرلیگ فوتسال زنان ایران هدایت تیم نصر امید کرج را برعهده داشت اما عدم تمایل نصری‌ها به ادامه تیمداری باعث تغییر مسیر شریف شد.

سرمربی جوان فوتسال ایران که کارش را به عنوان سرمربی-بازیکن در تیم سیاه‌جامگان مشهد آغاز کرد، در فصول اخیر در تیم‌های هیات فوتبال خراسان رضوی و نصر امید کرج سابقه سرمربیگری دارد و در کارنامه او 2 نایب‌قهرمانی و 2 مقام سومی به‌چشم می‌خورد و حالا امیدوار است که بتواند در ششمین سال فعالیت خود به عنوان سرمربی در عرصه باشگاهی فوتسال زنان، اولین قهرمانی‌اش را به‌دست آورد و بعد از 2 نایب‌قهرمانی پیاپی، این‌بار طعم قهرمانی را بچشد.

شیربیگی اولین خرید تابستانی، دیگر ستاره‌ها در راه اهواز؟

سارا شیربیگی که عنوان برترین گلزن فوتسال زنان ایران را یدک می‌کشد و در زمینه کسب کفش طلا رکورددار است و حتی در سطح قاره آسیا هم نام خود را به عنوان برترین گلزن مطرح کرده، اولین بازیکنی است که گفته می‌شود با مدیران باشگاه ملی حفاری اهواز به توافق رسیده و قراردادش به‌زودی نهایی خواهد شد تا بعد از همکاری با شریف در تیم‌های هیات فوتبال خراسان رضوی و نصر امید کرج، حالا سومین همکاری طرفین در عرصه باشگاهی در تیم اهوازی شکل گیرد.

فرزانه توسلی و نسترن مقیمی دیگر بازیکنانی هستند که گفته می‌شود مذاکرات مدیران باشگاه ملی حفاری با آن‌ها آغاز شده و رایزنی‌ها برای جلب رضایت آن‌ها در حال انجام است. توسلی فصل گذشته توانست همراه تیم پیکان تهران، فاتح اولین دوره سوپرلیگ فوتسال زنان ایران شود و مقیمی هم در نصر امید کرج شاگرد شریف بود و حالا پیوستن این دو ستاره به تیم ملی حفاری می‌تواند از این تیم خوزستانی یک تیم در قامت مدعی قهرمانی بسازد.

فاطمه شریف بعد از توافق با مدیران باشگاه ملی حفاری، فهرست بازیکنان موردنیازش را به آن‌ها تحویل داده و باید دید طی روزهای آینده کدام بازیکنان به صورت رسمی قراردادشان را با این تیم امضا می‌کنند. آنچه واضح است اینکه بعد از چندین سال دوری ملی‌حفاری از کورس قهرمانی فوتسال زنان ایران، آن‌ها امسال در سودای آن هستند تا بتوانند در سوپرلیگ به عنوان قهرمانی برسند و به عنوان قدیمی‌ترین تیم فوتسال زنان ایران، دستاورد تازه‌ای را کسب کنند.

برچسب‌ها

نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری