football360 logo
تمجید ویژه رحمتی از تیمش؛ از امروز یک حساب ویژه‌تر روی ما باز می‌کنند
9 روز پیش24 نظر
سرمربی نساجی ایران بعد از پیروزی 2گله تیمش مقابل بمبئی‌سیتی از تلاش شاگردانش مقابل حریف هندی قدردانی کرد.

به گزارش فوتبال 360، نساجی به عنوان اولین نماینده ایران در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا وارد میدان مسابقه شد و قرمزپوشان توانستند در مسابقه افتتاحیه رقابت‌ها بردی 2 گله را با گلزنی محمداحسان حسینی و محمدرضا آزادی در هند برابر تیم بمبئی‌سیتی به‌دست آورند؛ آن‌هم در حالی‌که مسابقه امروز، اولین تجربه حضور نساجی در تاریخ لیگ قهرمانان آسیا بود اما آن‌ها موفق شدند هم برنده شوند و هم دروازه خود را برابر حملات حریف هندی بسته نگه دارند تا شروع رویایی را در رقابت‌های آسیایی داشته باشند.

مهدی رحمتی سرمربی تیم نساجی ایران در کنار محمدرضا آزادی مهاجم گلزن این تیم که در پایان مسابقه به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد، بعد از اتمام دیدار برابر حریف هندی در نشست خبری حضور یافتند و درباره جزئیات دوئل با بمبئی‌سیتی توضیحاتی را ارائه کردند. رحمتی پیروزی به‌دست آمده را به هواداران تیم نساجی تقدیم کرد و امروز را روزی خاطره‌انگیز برای باشگاه خود دانست.

امروز یک روز تاریخی و خاطره‌انگیز است

سرمربی تیم نساجی مازندران در ابتدای صحبت‌هایش در نشست خبری بعد از دیدار با حریف هندی گفت: «این برد را تقدیم می‌کنم به همه مردم ایران و طرفداران خوب و خونگرم تیم نساجی که تمام وجود و زندگی‌شان را صرف این تیم کردند و در همه جای جهان ما هواداران خوب‌مان را می‌بینیم همان‌طور که امروز آمدند و ما را تشویق کردند و آنهایی هم که نبودند جای‌شان خالی بود اما انرژی مثبت‌شان را احساس کردیم. این اولین بازی نساجی در لیگ قهرمانان آسیا بود و خدا را شاکرم و از بازیکنانم تشکر می‌کنم که مردم و طرفداران ما را خوشحال کردند و اولین سه امتیاز نساجی در لیگ قهرمانان آسیا کسب کردند».

رحمتی با اشاره به تاریخ‌سازی انجام شده از سوی نساجی و تجربیات خود در رقابت‌های آسیایی توضیح داد: «فکر می‌کنم امروز یک روز تاریخی و خاطره‌انگیز باشد برای باشگاه نساجی چون که اولین سه امتیاز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کردیم. خدا را شکر که بازیکنان ما تمام توان و انرژی‌شان را برای سربلندی و موفقیت این تیم و هواداران می‌گذارند. سابقه زیادی در جام باشگاه‌های آسیا به‌عنوان بازیکن دارم و به عنوان سرمربی هم دومین تجربه‌ام است. مطمئنا برای گام بعدی باید خیلی بیشتر تلاش کنیم و کار ما سخت‌تر می‌شود».

ما می‌توانیم تا فردا که به ایران برمی‌گردیم خوشحال باشیم اما ...

سرمربی نساجی درباره ادامه مسیر تیمش در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: «از امروز یک حساب ویژه‌تر روی ما باز می‌کنند. ما می‌توانیم تا فردا که به ایران برمی‌گردیم خوشحال باشیم و دوباره باید روی بازی‌های بعدی تمرکز کنیم». مهدی رحمتی در بخش پایانی صحبت‌هایش در واکنش به مصدومیت مهرداد عبدی پاسخ داد: «امیدوارم مهرداد عبدی که از ناحیه گونه مصدوم شده، مشکلی برایش پیش نیاید تا من بازیکن دیگری را از دست ندهم».

محمدرضا آزادی هم بعد از انتخاب به عنوان بهترین بازیکن زمین، صحبت‌های کوتاهی را بعد از اتمام دیدار با بمبئی‌سیتی انجام داد و درباره پیروزی به‌دست آمده برای تیم نساجی گفت: «این برد را تقدیم می‌کنم به همه مردم ایران و خیلی خوشحالیم توانستیم بازی را ببریم و سه امتیاز را بگیریم».

نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری