football360 logo

شبی پرماجرا در انتظار لژیونرهای ایرانی؛ از سردار و جهانبخش تا اللهیار

02 مهر 1402 ساعت 10:4521 نظر
لژیونرهای فوتبال ایران در قاره اروپا در انتظار ساعات مهمی هستند و مسابقات سرنوشت‌سازی را در پیش دارند.

به گزارش فوتبال 360، مهدی طارمی شب گذشته توانست در ترکیب پورتو بدرخشد و در قامت گل‌ساز در پیروزی تیمش موثر بود. همچنین سامان قدوس هم در شب شکست 3 بر یک برنتفورد مقابل اورتون، طلسم‌شکنی کرد و توانست اولین بازی‌اش در فصل جدید لیگ برتر انگلیس را انجام بدهد که در مدت زمان کوتاه حضور قدوس در زمین مسابقه، او نتوانست نقش پررنگی را ایفا کند و ناکام در تغییر نتیجه به سود تیمش بود. در ادامه حضور ستارگان فوتبال ایران در قاره اروپا، امروز و امشب (یکشنبه) مسابقات مهمی در انتظار لژیونرهای ایرانی است.

چشم‌انتظار صیادمنش به پایان می‌رسد؟

هال‌سیتی در 2 بازی اخیر خود در چمپیونشیپ انگلیس متوقف شده و نکته جالب‌توجه اینکه لیام روزنیور سرمربی این تیم حتی یک دقیقه فرصت بازی در اختیار بازیکن ایرانی تیمش نداد. صیادمنش در 8 مسابقه هال‌سیتی در فصل جدید رقابت‌های باشگاهی (چمپیونشیپ انگلیس و جام اتحادیه) تنها فرصت 6 دقیقه بازی مقابل لسترسیتی را به‌دست آورده و امیدوار است که امروز و برای مصاف با استوک‌سیتی این طلسم شکسته شود و او بتواند در مسابقه بیرون از خانه تیمش که از ساعت 14:30 به وقت تهران آغاز خواهد شد، برای مشکی‌ونارنجی‌پوشان به میدان برود و بتواند برای چهارمین‌بار برای هال‌سیتی گل بزند.

جهانبخش چشم‌انتظار فیکس‌شدن بعد از گل تاریخی

علیرضا جهانبخش که در فصل جدید اردیویسه هلند هنوز فرصت بازی در ترکیب اصلی فاینورد را به‌دست نیاورده، در 3 بازی اخیر تیمش در این رقابت‌ها نیمکت‌نشین بوده است. او در دیدار هفته گذشته تیمش برابر سلتیک در لیگ قهرمانان اروپا، به عنوان یار جانشین به ترکیب فاینورد اضافه شد و توانست اولین گل خود در لیگ قهرمانان اروپا را در اولین مسابقه بزند و حالا بعد از این درخشش، امیدوار است که بتواند اولین تجربه حضور در ترکیب اصلی فاینورد را در فصل جدید رقابت‌های باشگاهی هلند به‌دست آورد و برای تیمش برابر آژاکس به میدان برود؛ آن‌هم در حالی‌که او با پیراهن نایمخن و آلکمار سابقه گلزنی به آژاکس را در کارنامه خود دارد و حالا به دنبال درخشش با پیراهن فاینورد برابر این تیم است.

آزمون، امیدوار به اعتماد دوباره مورینیو

سردار آزمون که در فهرست اروپایی رم جایی ندارد، هفته گذشته در جریان برتری 7 گله تیمش برابر امپولی، اولین تجربه حضورش در سری‌آ ایتالیا را به‌دست آورد و توانست 7 دقیقه برای تیم رم به میدان برود. حالا بعد از کسب این تجربه، ستاره ایرانی در سودای آن است تا فرصت بازی بیشتری در ترکیب اصلی رم به‌دست آورد و امید دارد که ژوزه مورینیو در مسابقه امشب تیمش برابر تورینو که از ساعت 22:15 به وقت تهران آغاز خواهد شد، به او فرصت خودنمایی بدهد تا بلکه آزمون بتواند در مسیر ثبت صدوشانزدهمین گل دوران باشگاهی خود قدم بردارد. او سابقه گلزنی برای تیم‌های زنیت، روبین‌کازان و روستوف روسیه را در کنار بایرلورکوزن آلمان در کارنامه خود دارد و حالا امیدوار است برای تیم رم هم بتواند در مسابقه امشب برابر تورینو فرصت بازی به‌دست آورد و گلزنی کند.

دیگر ستاره‌های فوتبال ایران هم امشب برای تیم‌هایشان در خارج از ایران فرصت بازی دارند. احمد نوراللهی امیدوار به حضور در ترکیب الوحده در مصاف با حتا امارات است. علی کریمی و مجید حسینی در تلاش هستند تا بتوانند در نبرد حساس برابر بشیکتاش در ترکیب اولیه کایسری‌اسپور حضور پیدا کنند. محمد محبی در اندیشه طلسم‌شکنی در ترکیب روستوف است و امید دارد بتواند در مسابقه امشب برابر زسکا مسکو گلزنی کند. صادق محرمی هم در اندیشه حضور دوباره در ترکیب دیناموزاگرب است؛ آن‌هم در حالی‌که تیمش امشب باید به مصاف رودس برود. یاران امید ابراهیمی در تیم الشمال قطر هم امشب میهمان تیم معیذر هستند.

نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری