football360 logo

کلوپ: نونیز یک خطر است؛ گل‌های ما سوپرگل بود!

02 مهر 1402 ساعت 22:3214 نظر
یورگن کلوپ از عملکرد بازیکنانش مقابل وستهام مسرور است.

به گزارش فوتبال 360، از هفته ششم لیگ برتر انگلیس، لیورپول توانست در دیداری جذاب و تماشایی وستهام را از پیش بردارد و ۳ امتیازی دیگر را به حساب خود واریز کند.لیورپول با این پیروزی اختلافش با منچسترسیتی صدرنشین را به ۲ امتیاز کاهش داد و نشان داد بار دیگر یکی از مدعیان اصلی لیگ برتر خواهد بود. کلوپ در پایان بازی در نشست خبری به تمجید از بازیکنانش پرداخت.

باید عادت کرد

کلوپ گفت: باید به شرایط مختلف عادت کنیم. پنالتی ما روی یک ضدحمله به دست آمد. داروین روی لوچو پرسی عالی اجرا کرد و صلاح در حالی رسید که کاملا آزاد بود. اگر روی او خطا نمی‌شد به احتمال زیاد توپ را گل می‌کرد. به نظر من این صحنه‌ها واقعا مثبت و خبر خوبی برای همه لیورپولی‌ها است. این بچه‌ها فوتبالیست‌های خوبی هستند.

 بازی سختی بود. در نیمه اول لحظات خیلی خوبی داشتیم اما به حدی کنترل کار دست ما نبود که کلا فرصتی به حریف ندهیم. برخی توپ‌ها را بی مورد لو دادیم. به گل رسیدن حریف برایم جای تعجب نداشت. 

نونیز برای هر تیمی خطرناک‌ است

او در ادامه افزود: داروین نونیز در چند هفته اخیر پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته. او الان برای هر تیمی یک خطر بزرگ است. داروین هیچ وقت ما را ناامید نکرده و هر بار که به او احتیاج داشتیم، پذیرفت و تمام تلاشش را برای تیم کرد. به نظرم تفاوت اصلی او با گذشته نقشی است که حالا در فاز دفاعی بازی می‌کند. نونیز خیلی بهتر شده.

فقط سوپرگل!

کلوپ در پایان تاکید کرد: ما برایشان مشکل درست کردیم و گلهایی زدیم که سوپرگل بود. آلیسون در یک لحظه خیلی مهم، دفع توپ  درخشانی داشت. در تمام مسابقه عالی بازی کردیم و تا آخر جنگیدیم و تمرکزمان را حفظ کردیم. جوئل ماتیپ در یک صحنه مقابل آنتونیو عالی کار کرد. ما در این بازی واقعا راضی‌کننده بودیم.

نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری