football360 logo

آرتتا: ناامید هستم؛ برای قضاوت خیلی زود است

02 مهر 1402 ساعت 22:3712 نظر
میکل آرتتا از عملکرد تیمش در دربی لندن عصبانی است.

به گزارش فوتبال 360، در دربی لندن بین آرسنال و تاتنهام در چارچوب هفته جاری لیگ برتر انگلیس، نتیجه  ۲ بر ۲ به دست آمد تا به این ترتیب ۲ تیم مدعی و باکیفیت این فصل انگلیس، ۲ امتیاز حساس را از دست بدهند و در کورس عقب بمانند. اکنون میکل آرتتا به عنوان سرمربی تیمی که ۲ بار  شاگردانش پیش افتادند و باز نتیجه را از دست دادند به شدت عصبانی است.

ناامید هستیم!

آرتتا گفت: از این که ۳ امتیاز را کسب نکردیم، بسیار ناامید هستیم؛ مخصوصا وقتی ۲ بار از حریف پیش افتادیم و فرصت پیروزی را داشتیم. تاتنهام واقعا تیم خوبی است و مربی خوبی هم دارد. می‌توانید انرژی و روحیه آن‌ها را احساس کنید اما تنها ۶ بازی گذشته و برای قضاوت زود است. گل دوم آن‌ها از نظر احساسی روی ما اثر گذاشت و در ادامه بازی حالت شناور به خودش گرفت که از این نظر مقابل تاتنهام می‌توانستیم به خطر بیفتیم. یک سوم پایانی بازی کیفیتی برای ارائه نداشتیم. انرژی و نگرش بچه‌ها عالی بود اما فاقد خونسردی بودیم. برای کار تاتنهام ارزش قائلم. آن‌ها کیفیت و شانس پیروزی را داشتند و ما برخی نقاط زمین را پوشش ندادیم.

مصدومیت رایس

او افزود: دکلان رایس به دلیل مصدومیت کمر از زمین خارج شد و تعویض فابیو ویرا هم تاکتیکی بود. امیدوارم مصدومیت دکلان رایس بلند مدت نباشد. این که بازیکنی مثل او مجبور به خروج از زمین شود، واقعا عجیب است. باید وضعیت دکلان را بررسی کنیم.

من  او را دوست دارم
آرتتا در پایان تاکید کرد: اشتباه جورجینیو؟ هر اتفاقی افتاده باشد، من و آرسنال او را دوست داریم. اشتباه جزوی از فوتبال است. بازیکنان همیشه دچار اشتباه می‌شوند.

نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری