football360 logo

از برد 5 گله تا شکست 4 گله در 8 روز؛ شورش مجیدی علیه رکورد خودی!

02 مهر 1402 ساعت 13:0030 نظر
شاگردان فرهاد مجیدی روز گذشته شکستی غافلگیرکننده را در خانه حریف متحمل شدند.

به گزارش فوتبال 360، هفته سوم لیگ برتر امارات روز گذشته با ثبت نتایجی پرگل افتتاح شد؛ آن‌هم در حالی‌که العین امارات توانست با 6 گل مقابل عجمان به پیروزی برسد اما در یکی از مسابقات مهم هفته که برای فوتبال‌دوستان ایرانی هم اهمیت بالایی داشت، اتحاد کلبا با هدایت فرهاد مجیدی در دیداری بیرون از خانه، نتیجه‌ای عجیب را کسب کرد و شاگردان مجیدی در مصاف با الجزیره امارات با نتیجه 4 بر صفر مغلوب شدند تا همچنان در لیگ برتر امارات روزهای بحرانی را تجربه کنند.

کلبایی‌ها در شرایطی با 4 گل مغلوب حریف خود شدند که نگاهی به آمار و ارقام نشان می‌دهد که شاگردان فرهاد مجیدی تلاش زیادی برای تهدید دروازه حریف انجام داده‌اند اما نتوانسته‌اند به خواسته خود برسند. براساس آمار منتشره، اتحاد کلبا روز گذشته 17 شوت به سوی دروازه الجزیره داشته، آن‌هم در حالی‌که در طرف مقابل تنها 7 شوت بازیکنان الجزیره به سوی دروازه حریف اماراتی زدند! از 17 شوت شاگردان مجیدی تنها 2 شوت آن‌ها در چارچوب دروازه حریف بود تا بی‌دقتی در خلق موقعیت گلزنی بیش از پیش آشکار شود.

بی‌برنامه در دفاع مثل تیم فرهاد!

عیسی هوتی دروازه‌بان اتحاد کلبا روز گذشته ضعیف‌ترین بازیکن تیمش بود؛ به‌طوری‌که هر 4 شوت در چارچوب تیم الجزیره به گل تبدیل شد تا دومین شکست سنگین فرهاد مجیدی در دوران حضورش به عنوان سرمربی در لیگ برتر امارات به‌ثبت برسد. در فصل گذشته، اتحاد کلبا با هدایت سرمربی ایرانی‌اش با 4 گل مقابل شارجه مغلوب شده بود و حالا بعد از گذشت حدود 9 ماه از آن شکست، کلبایی‌ها مجدداً باختی 4 گله را همراه با فرهاد مجیدی این‌بار برابر الجزیره تجربه کردند!

اتحاد کلبا 8 روز پیش از آنکه مقابل الجزیره قرار بگیرد، توانسته بود در لیگ‌کاپ مقابل خورفکان بردی 5 گله را به‌دست آورد. آن‌ها با وجود این عملکرد خیره‌کننده، نتوانستند روزهای خوب خود را تمدید کنند و باخت 4 گله مقابل الجزیره باعث شد تا شاگردان فرهاد مجیدی در جمع تیم‌های پایین‌جدولی قرار گیرند؛ آن‌هم در حالی‌که در جدول 14 تیمی لیگ برتر امارات، اتحاد کلبا با یک امتیاز در رتبه یازدهم است و کسب امتیاز احتمالی حتا در مسابقه امروز می‌تواند یک پله اتحاد کلبا را در جدول رده‌بندی پایین‌تر بفرستد! فرهاد مجیدی در دوره حضورش در استقلال توانسته بود ساختار دفاعی قدرتمندی برای آبی‌ها بسازد اما حالا شرایط در امارات متفاوت است و تیمِ مجیدی در 3 مسابقه، 8 گل دریافت کرده تا دومین خط دفاعی ضعیف فصل جدید لیگ برتر امارات باشد!

قایدی از روی نیمکت نظاره‌گر شکست تلخ!

مهدی قایدی به مانند دیدارهای قبلی اتحاد کلبا بار دیگر با اعتماد فرهاد مجیدی در ترکیب اصلی این تیم قرار گرفت اما نتوانست روز خوبی را پشت سر بگذارد. او در نیمه نخست در ترکیب تیم اماراتی حضور داشت که 9 پاس موفق به‌ثبت رساند و توانست 2 موقعیت گلزنی هم ایجاد کند اما عملکرد او موردپسند فرهاد مجیدی نبود و همین مسئله باعث شد تا سرمربی اتحاد کلبا در بین دو نیمه ستاره ریزنقش تیمش را از ترکیب بیرون بکشد و سیمای کلی ترکیب اتحاد کلبا را تغییر داد.

کلبایی‌ها در واپسین دقایق نیمه نخست گل اول را دریافت کردند اما در بین 2 نیمه فرهاد مجیدی 3 تعویض همزمان در ترکیب اصلی تیمش قرار داد که تعویض‌های او نه‌تنها گره‌گشای کار اتحاد کلبا نبود که شرایط علیه این تیم هم تغییر کرد؛ به‌طوری‌که در غیاب مهدی قایدی، آندرس وومبرگر و خالد خمیس که از ابتدای نیمه دوم از ترکیب تیم‌شان خارج شدند، اتحاد کلبا 3 گل دریافت کرد تا دومین باخت اتحاد کلبا در سومین بازی این تیم در فصل جدید لیگ برتر امارات با نتیجه 4 بر صفر به‌ثبت برسد!

نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری