football360 logo

تی‌ورده، قطعه آخر پازل اوزونیدیس در بازار تابستانه؛ خط حمله‌ای که نونوار شد

02 مهر 1402 ساعت 19:3010 نظر
میشل تی‌ورده به عنوان آخرین خرید تابستانی گل‌گهر قرارداد خود را روز گذشته به امضا رساند تا ترکیب این تیم بیش از پیش پرستاره شود.

به گزارش فوتبال 360، گل‌گهر سیرجان بعد از تغییر و تحولات در کادرفنی، در فهرست بازیکنان خود هم تغییرات پرشماری را داشت و جالب آنکه بعد از بسته‌شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستانه هم سیرجانی‌ها به تلاش خود برای جذب بازیکن ادامه دادند تا بتوانند با جذب بازیکن آزاد، نظر مارینوس اوزونیدیس را جلب کنند و ترکیب تیم‌شان را برای حضور در ادامه رقابت‌های لیگ بیست‌وسوم پرستاره‌تر کنند؛ آن‌هم در حالی‌که فصل جدید برای گل‌گهر با 2 برد و 2 تساوی آغاز شده است.

گل‌گهری‌ها در بازار تابستانه در خط دروازه محمدحسین اکبرمنادی را از فهرست خود خارج کردند و آرمین سهرابیان، طاها شریعتی و شایان مصلح هم مدافعان جدا شده از تیم گل‌گهر در بازار تابستانه محسوب می‌شوند. محمد خدابنده‌لو در کنار امین پورعلی، رضا شکاری و البته وسلی گومز دوس‌سانتوس 4 بازیکن جدا شده از خط هافبک گل‌گهر هستند اما بیشترین تغییرات در خط حمله رخ داد؛ جایی‌که امین قاسمی‌نژاد، یونس شاکری، مرتضی تبریزی و کیروش استنلی سوارز به عنوان عناصر کلیدی فصل گذشته سرمه‌ای‌پوشان در فاز تهاجمی از جمع بازیکنان گل‌گهر جدا شدند.

اوزونیدیس با توجه به جدایی 12 بازیکن از تیمش، از مدیران باشگاه گل‌گهر خواست تا براساس لیست موردنیاز او در بازار تابستانه فعالیت کنند که در از خط دروازه‌بان تا نوک خط حمله سرمه‌ای‌پوشان اقدام به جذب بازیکن جدید کردند؛ از خرید محمدرضا اخباری در خط دروازه تا توافق با سامان فلاح و ابوالفضل رزاق‌پور در خط دفاع، حمید بوحمدان، احمدرضا زنده‌روح، روبرتو تورس، علیرضا کوشکی و مهدی ممی‌زاده در خط هافبک و سعید سحرخیزان در خط حمله. این فهرست روز گذشته به‌روزرسانی شد و مدیران باشگاه گل‌گهر توانستند با میشل تی‌ورده به توافق برسند تا به کلی سیمای خط حمله گل‌گهر دستخوش تغییر شود.

مهاجم جنجالی، تنها بازمانده تیمِ قلعه‌نویی!

اریک باگناما چهره جنجالی ترکیب گل‌گهر که باعث کسر 8 امتیاز این تیم در لیگ بیست‌ویکم شد، تنها مهاجم بازمانده از دوره سرمربیگری امیر قلعه‌نویی است؛ به‌طوری‌که دیگر گزینه‌های موردپسند قلعه‌نویی از جمله امین قاسمی‌نژاد، کیروش استنلی سوارز، مرتضی تبریزی و یونس شاکری از جمع سرمه‌ای‌پوشان جدا شده‌اند و فهرست خط حمله این تیم با حضور 2 بازیکن جدید به‌روزرسانی شده است که در نوع خود جالب‌توجه است. سعید سحرخیزان که خرید جوان تیم گل‌گهر محسوب می‌شود، سابقه گلزنی برای سرمه‌ای‌پوشان را در لیگ بیست‌وسوم دارد و حالا او برای حضور در ترکیب اصلی گل‌گهر رقیب تازه‌ای دارد.

میشل تی‌ورده مهاجم متولد کشور هلند که پاسپورت کشور سورینام را دارد و برای تیم ملی این کشور به میدان می‌رود، روز گذشته به جمع شاگردان اوزونیدیس اضافه شد تا مدعی حضور در خط حمله سرمه‌ای‌پوشان باشد. البته که در کنار سحرخیزان و تی‌ورده، مهدی ممی‌زاده و علیرضا کوشکی هم توانایی بازی در خط حمله را دارند اما به تی‌ورده و سحرخیزان، 2 مهاجم تخصصی تیم گل‌گهر محسوب می‌شوند. هر چند که هنوز گل‌گهری‌ها یک سهمیه جذب بازیکن آزاد دیگر دارند اما به نظر می‌رسد بعد از خرید روبرتو تورس و میشل تی‌ورده آن‌ها خرید دیگری نخواهند داشت و با توجه به حضور این دو بازیکن خارجی، باید چشم‌انتظار تغییر سیمای ترکیب تیم گل‌گهر هم بود و باید دید آن‌ها می‌توانند کار خود را در قامت یک تیم مدعی نشان بدهند یا خیر.

نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری