football360 logo

اولین شکست فصل رئال مادرید/ بهترین حالت ممکن تیم سیمئونه

03 مهر 1402 ساعت 01:1923 نظر
اتلتیکومادرید موفق شد در یک بازی حساس رئال مادرید را شکست دهد.

به گزارش فوتبال 360،  اتلتیکومادرید و رئال مادرید در چهارچوب هفته ششم مسابقات لالیگا به مصاف یکدیگر رفتند که در یک بازی دیدنی و پر گل، اتلتیکومادرید موفق شد با نتیجه ۳ بر یک رقیبش  را شکست دهد. این مسابقه در ورزشگاه سیویتاس متروپولیتانو برگزار شد و قضاوت آن را خاویر روخاس بر عهده داشت. 

رئال مادرید در حالی پا به این میدان گذاشت که در ۵ بازی قبلی خود در لالیگا امتیازات کامل را به دست آورده بود و به دنبال کسب یک پیروزی دیگر بود تا صدرنشینی را به سایر رقبا واگذار نکند. اتلتیکومادرید که در ۲ بازی اخیر نتایج مد نظر خود را به دست نیاورده بود در این بازی سعی داشت در خانه و پیش روی هواداران خود یک پیروزی شیرین را به دست بیاورد. 

نیمه اول، اتلتیکومادرید تیم برتر میدان

اتلتیکومادرید بازی را با توپ پر شروع کرد. این تیم از همان ابتدا حملات خود را بر روی دروازه رئال مادرید آغاز کرد و در دقیقه ۳ موفق شد گل اول را توسط آلوارو موراتا به ثمر برساند. این گل بر روی پاس فوق العاده ساموئل لینو و ضربه مهارنشدنی آلوارو موراتا به ثمر رسید. اتلتیکومادرید بعد از گل دست بردار نبود و باز هم به سمت دروازه رئال مادرید حملاتی را تدارک دید. این حملات در دقیقه 18 گل دوم را به همراه داشت. در این صحنه آنتوان گریزمان با یک ضربه دیدنی و بر روی پاس بی نظیر سائول، توانست دروازه کهکشانی‌ها را برای دوم باز کند. 

پس از این گل رئال مادرید کمی هجومی‌تر ظاهر شد و به دنبال جبران نتیجه بود، در نهایت در دقیقه 35 و با یک شوت استثنایی و بر روی ارسال والورده، تونی کروس دروازه اوبلاک را گشود تا اختلاف به حداقل برسد. دقایق پایانی نیمه با چند صحنه مشکوک و چند موقعیت برای هر دو تیم همراه بود اما در نهایت نیمه اول با نتیجه ۲ بر یک به سود اتلتیکومادرید به پایان رسید. 

نیمه دوم، رئال مادرید ناموفق در جبران نتیجه 

رئال مادرید نیمه دوم را با یک تغییر آغاز کرد و مودریچ جای خود را به خوسلو داد. هنوز یک دقیقه از شروع بازی در نیمه دوم نگذشته بود که بار دیگر آلوارو موراتا توانست بر روی حرکت عالی سائول، گل سوم تیم و گل دوم خودش در این بازی را به ثمر برساند. 

در دقیقه 56 آنچلوتی ۳ تعویض همزمان را انجام داد و ناچو, شوامنی و مندی وارد زمین شدند. چند دقیقه بعدی توپ و میدان بیشتر در اختیار رئال مادرید بود و این تیم قصد نداشت بازنده این بازی باشد. اتلتیکومادرید که از نتیجه راضی به نظر می رسید، بیشتر در لاک دفاعی فرو رفته و اجازه نفوذ را به بازیکنان رئال مادرید نداد. رئال مادرید هرچه زد به در بسته خورد. بعد از گل سوم اتلتیکومادرید بازی کمی آرام تر شد و رئال مادرید قادر به رسیدن به دروازه اتلتیکومادرید نبود.

در 15 دقیقه پایانی, بازی متعادلی شکل گرفت و موقعیت چندانی برای ۲ تیم به وجود نیامد. تنها یکی ۲ موقعیت توسط دیاس برای رئال مادرید به دست آمد که ثمری برای آنها نداشت.

چند دقیقه پایانی باز هم با حملات متعدد رئال مادرید همراه شد و توپ و میدان در اختیار این تیم بود اما دفاع اتلتیکومادرید در برابر این حملات مقاومت کرد. اتلتیکومادرید برای حفظ نتیجه چند تعویض همزمان انجام داد. بهترین نتیجه برای این تیم رقم خورد و آنها در پی حفظ این نتیجه بودند. در نهایت با وجود حملات پر دامنه رئال مادرید،  با همان نتیجه ۳ بر یک به سود اتلتیکومادرید به پایان رسید تا رکورد صددرصد پیروزی رئال مادرید در این مسابقه خدشه دار شود.

آمار و ارقام 

- تنها ۲ مربی یعنی لوچانو اسپالتی و روبرتو مانچینی بیش از سیمئونه موفق به شکست آنچلوتی شده اند.

- در 10 دربی اخیر اتلتیکومادرید تنها یک پیروزی به دست آورده بود و این پیروزی دومین پیروزی آنها در تقابل های اخیر بود.


نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری