football360 logo

اخبار فوتبال فانتزی؛ غایبان جدال‌های حساس هفته دهم

18 آبان 1402 ساعت 23:00101 نظر
دیدارهای حساس هفته دهم، چند غایب بزرگ دارد.

به گزارش فوتبال ۳۶۰، با برگزاری دیدارهای این هفته از لیگ، دور دهم فوتبال فانتزی پیگیری می‌شود و این رقابت به روزهای داغ و پرهیجان خود رسیده است مخصوصاً در این هفته که ۴ تیمی که کاربران بیشترین بازیکن را از آن‌ها دارند، یعنی سپاهان، پرسپولیس، استقلال و تراکتور به مصاف یکدیگر می‌روند. در این هفته حساس چندین بازیکن به دلیل مصدومیت یا محرومیت غایب خواهند بود.

آلوز سرشناس‌ترین محروم هفته 

در هفته نهم، چند بازیکن با دریافت کارت قرمز، از حضور در دیدارهای این هفته محروم شدند که یکی از آن‌ها ریکاردو آلوز هافبک تراکتور است که بازی حساس با استقلال را از دست داد. علاوه بر آلوز، حسین سنگرگیر که در جدال با پرسپولیس اخراج شد، در این هفته صنعت‌نفت را همراهی نخواهد کرد. نادر محمدی مدافع ذوب‌آهن بار دیگر با دریافت کارت قرمز جریمه شد و در این هفته غایب خواهد بود. هومن ربیع‌زاده از شمس‌آذر هم ۴ کارته است و در این هفته نمی‌تواند بازی کند.

امیری همچنان مصدوم

وحید امیری پس از مدت‌ها مصدومیت در بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفت ولی این حضور بیش از ۱۲ دقیقه طول نکشید و این بازیکن مجدداً به دلیل آسیب‌دیدگی تعویض شد و ظاهراً باید همچنان دور از میادین باشد. مرتضی پورعلی‌گنجی و یاسین سلمانی دیگر بازیکنان پرسپولیس هستند که به دلیل آسیب‌دیدگی طولانی مدت بازی حساس سپاهان را از دست داده‌اند. در سمت مقابل سپاهان هم ۲ مصدوم مهم دارد. امید نورافکن هافبک باتجربه این تیم که از ابتدای فصل فرصت بازی پیدا نکرده و رضا شکاری که همچنان آسیب دیده است. سجاد بازگیر و فرزین گروسیان دیگر بازیکنانی هستند که به دلیل مصدومیت در این هفته هم حضور نخواهند داشت.

نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری