football360 logo

تقلب به کاربران فوتبال فانتزی؛ این بازیکنان را بخرید

27 آبان 1402 ساعت 19:3797 نظر
پس از گذشت 10 دور از فوتبال فانتزی، بازیکنانی که نسبت به قیمت خود بیشترین امتیاز را کسب کرده، معرفی شده‌اند.

به گزارش فوتبال 360، پس از سپری شدن 10 دور از فوتبال فانتزی و در تعطیلی لیگ، زمان مناسبی است که کاربران این بازی جذاب، در ترکیب تیم خود تغییراتی اعمال کنند. در 10 دوری که از فوتبال فانتزی گذشته، بازیکنانی بودند که به نسبت قیمت خود بیشترین امتیاز را کسب کردند و طبیعتاً گزینه مقرون به صرفه برای کاربران خواهند بود. از همین رو بهترین بازیکن هر پست معرفی شده است.

دروازه‌بان: حسین حسینی

حسین حسینی دروازه‌بان استقلال بهترین آمار را بین دروازه‌بان‌های این فصل دارد. حسینی رکورددار بیشترین کلین‌شیت در این فصل است. حسینی که 2 مهار پنالتی در این فصل دارد با 56 امتیاز، امتیازآورترین دروازه‌بان لیگ برتر است. قیمت این دروازه‌بان 5 است و گزینه کاملاً مناسبی برای دروازه به‌شمار می‌رود.

مدافع: عارف آقاسی

عارف آقاسی مدافع تراکتور با قیمت 5 است که 49 امتیاز کسب کرده و امتیازآورترین مدافع این فصل است. آقاسی در این فصل یک گل زده، یک پاس گل داده و یک‌بار به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شده است. مهدی عبدی از هوادار دیگر مدافع جذاب این فصل از فوتبال فانتزی است که با قیمت 4 توانسته 34 امتیاز به دست آورد.

هافبک: رضا جعفری

رضا جعفری هافبک ملوان بزرگترین غافلگیری این فصل از فوتبال فانتزی است. این بازیکن در کنار رضا اسدی با 64 امتیاز، بیشترین امتیاز را در این فصل از فوتبال فانتزی کسب کرده است و این در حالی است که قیمت این بازیکن فقط 5.5 است و در تیم 13 درصد کاربران حضور دارد. جعفری 5 گل زده، یک پاس گل داده و 2 بار بهترین بازیکن زمین شده است. امین قاسمی‌نژاد از هوادار با قیمت 6 توانسته 57 امتیاز کسب کند و از دیگر انتخاب‌های خوب در خط هافبک است.

مهاجم: محمدجواد محمدی

مهاجمان در فوتبال فانتزی به طور متوسط از قیمت بیشتری نسبت به سایر خطوط برخوردار هستند ولی به همان نسبت نتوانستند امتیاز مناسب کسب کنند و هیچ مهاجمی بین 10 بازیکن امتیازآور این فصل نیست. محمدجواد محمدی مهاجم ذوب‌آهن، امتیازآورترین مهاجم این فصل است. محمدی با قیمت 6.5 توانسته 45 امتیاز کسب کند. این بازیکن 4 گل زده، یک پاس گل داده و 2 بار به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شده است.


نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری