football360 logo

وعده رحمتی پیش از دوئل با پرافتخارترین تیم آسیا؛ امیدوارم فوتبال قابل‌قبولی نمایش بدهیم

12 آذر 1402 ساعت 19:0033 نظر
سرمربی تیم نساجی ایران با اشاره به عملکرد فنی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا، امیدوار است که بتوانند شاگردانش در جدال با الهلال نمایش خوبی داشته باشند.

به گزارش فوتبال 360، نساجی به عنوان یکی از 3 تیم ایرانی شرکت‌کننده در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا، نتوانست در نخستین حضورش در این رقابت‌ها خود را به مرحله حذفی برساند و خیلی زود و در پایان هفته چهارم، حذف نساجی از گردونه رقابت‌ها مسجل شد. شاگردان مهدی رحمتی در این فصل از رقابت‌ها، برابر بمبئی‌سیتی هند در دوئل رفت‌وبرگشت به پیروزی رسیده‌اند و 2 شکست مقابل نوفباخور و یک شکست برابر الهلال هم در کارنامه آسیایی نساجی به چشم می‌خورد.

مهدی رحمتی در حالی‌که تیمش فردا (دوشنبه) در ریاض، آخرین مسابقه خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را برابر الهلال عربستان برگزار خواهد کرد، عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی حضور یافت و خوزه آنتونیو دلگادو هافبک باتجربه و اسپانیایی نساجی هم در نشست خبری، سرمربی جوان تیمش را همراهی کرد. رحمتی در صحبت‌های خود با اشاره به حذف زودهنگام نساجی از گردونه رقابت‌ها، ابراز امیدواری کرد که شاگردانش در دوئل با حریف پرستاره عربستانی نمایش بدون استرس و قابل‌قبولی را ارائه کنند.

مقابل الهلال بدون استرس بازی می‌کنیم

رحمتی درباره کیفیت فنی الهلال و رویارویی با این تیم گفت: «تکلیف تیم ما در مورد صعود مشخص شده است. الهلال یکی از پرقدرت‌ترین و پرافتخارترین تیم‌های آسیاست که از این گروه صعود کرده است. به عنوان تیمی که برای اولین‌بار در آسیا بازی کرده سعی کردیم نتایج قابل قبولی از خود به نمایش بگذاریم. تجربه خوبی از این مسابقات کسب کردیم. فردا یک بازی خیلی خوب انجام خواهیم داد و فارغ از هر نتیجه‌ای امیدوارم بتوانیم یک بازی قابل قبول در خور شأن فوتبال ایران و نساجی انجام دهیم».

سرمربی نساجی ایران در بخش پایانی صحبت‌هایسش با اشاره به اینکه شاگردان او برای دوئل فردا استرسی ندارند، توضیح داد: «فارغ از اینکه تکلیف صعود تیم‌ها مشخص شده، بدون فشار و استرس بازی می‌کنیم و تلاش داریم یک بازی خیلی خوب برابر تیم خیلی خوب الهلال به نمایش بگذاریم. نتیجه در زمین رقم می‌خورد و چیزی از قبل مشخص نیست. الهلال خیلی تیم خوبی است ما هم تمام تلاشمان را در بازی خواهیم داشت».

خوزه آنتونیو دلگادو هافبک باتجربه نساجی هم در صحبت‌هایش با اشاره به دیدار با الهلال عربستان گفت: «شاید از قبل تکلیف گروهمان مشخص است ولی فردا می خواهیم تجربه بیشتری کسب کنیم و از بازی لذت ببریم. الهلال هم تیم بزرگی در آسیا است و فردا  بهترین فرصت است که از این مسابقه تجربه کسب کنیم».

نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری