football360 logo

اولین آزمون رسمی ویرا برابر شکست‌دهنده سپاهان؛ این بازی بیش از سه امتیاز دارد!

23 بهمن 1402 ساعت 14:00313 نظر
اوسمار ویرا، فشار بسیار زیادی را تحمل می‌کند و برای تغییر دادن شرایط به سود خودش، چاره‌ای جز غلبه بر آلومینیوم اراک ندارد.

به گزارش فوتبال 360، تیم‌های آلومینیوم اراک و پرسپولیس تهران روز پنجشنبه به میزبانی ورزشگاه امام خمینی اراک یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران را به انجام می‌رسانند. نگاه‌های زیادی در این مسابقه متوجه اوسمار ویرا، سرمربی جدید سرخ‌پوشان تهرانی است تا ببینند تیم او چه عملکردی در نخستین بازی رسمی خواهد داشت.

انتخاب کمک‌مربی یحیی گل‌محمدی به عنوان جایگزین این سرمربی، انتقادات زیادی را از سوی بخش قابل توجهی از هواداران پرسپولیس در پی داشت و خیلی‌ها بر این باور بودند که مدیران باشگاه باید به سراغ یک سرمربی بزرگ خارجی می‌رفتند نه کسی که اکثریت دوران کاری‌اش کمک‌مربی بوده و عملکردش در قامت نفر اول کادرفنی نیز توام با شکست بوده است. با این وجود باشگاه برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها و همچنین انتخاب شخصی که با تیم آشنا باشد، این گزینه برزیلی را به عنوان سرمربی جدید انتخاب کردند.

آغاز ناامیدکننده اوسمار با 2 شکست

سرخ‌پوشان با هدایت اوسمار اردویی در امارات برگزار کردند و در غیاب چند بازیکن اصلی خود با نتیجه عجیب پنج بر صفر مغلوب شباب الاهلی امارات شدند. در ادامه و در تهران نیز پرسپولیس بار دیگر در تقابلی تدارکاتی شکست را پذیرا شد و به تیم دسته‌اولی آریو اسلامشهر باخت تا شرایط بیش از پیش برای اوسمار ویرا سخت و پرفشار شود. او حالا برای فرار از این هجمه بزرگ، چاره‌ای جز غلبه بر آلومینیوم اراک ندارد. تیمی که اصولا برابر پرسپولیس تیمی سرسخت است و بارها موفق شده این تیم را در رقابت‌های مختلف، در تهران و اراک متوقف کند و یا حتی شکست دهد.

اولین حریف اوسمار، سپاهان را شکست داده است!

ایرالکو پیش از فرا رسیدن تعطیلات نیم‌فصل هم عملکرد خوبی داشت. آن‌ها موفق به شکست سپاهان شدند و برابر تیم‌های گل‌گهر و ملوان به تساوی دست یافتند تا نشان دهند به این راحتی مقابل رقبای قدرتمند تسلیم نمی‌شوند. تیم تحت هدایت مجتبی حسینی در آخرین بازی خود موفق شد برای دومین مرتبه در این فصل و این بار در جام حذفی، نساجی را شکست دهد و به دور بعدی جام حذفی صعود کند. آن‌ها حالا با روحیه‌ای فراوان به دنبال شکست دادن پرسپولیس و گرفتن انتقام باخت یک بر صفر در دور رفت هستند.

جدال با آلومینیوم، سرنوشت‌ساز برای ویرا

فولاد خوزستان در تاریخ 19 آبان، آخرین شکست آلومینیوم در مسابقات رسمی را رقم زده و حالا ویرا و شاگردانش در پی این هستند تا با تکرار این اتفاق، نگاه‌های ابهام‌آمیز و منتقد نسبت به خود را تغییر دهند و با روحیه‌ای بالاتر به دیگر بازی‌ها بیندیشند. پیکار با نماینده استان مرکزی بسیار حائز اهمیت است. سرمربی برزیلی در صورت کسب سه امتیاز، می‌تواند نفسی به راحتی بکشد و با آرامش بالاتر به ادامه فصل نگاه کند اما شکست و واگذار کردن نتیجه نهایی، فشار موجود بر روی او و کادرش را چند برابر خواهد کرد. باید دید ویرا در این آزمون بزرگ چه می‌کند؛ آیا نتایج رقم خورده در دیدارهای دوستانه، حادثه بوده است؟ 

نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری