football360 logo

رضایت تارتار از نتیجه و نمایش ملوان؛ می‌توانیم با مدعیان بجنگیم

03 اسفند 1402 ساعت 20:5232 نظر
مهدی تارتار از نمایش تیمش مقابل استقلال تمجید کرد و نتیجه مساوی در این مسابقه را عادلانه می‌داند.

به گزارش فوتبال 360، ملوان که این فصل تبدیل به گربه سیاه مدعیان قهرمانی شده، توانست استقلال را هم در انزلی متوقف کند. مهدی تارتار، سرمربی ملوان از نتیجه ناراضی نیست اما امیدوار بود تیمش بتواند با امتیازات کامل از زمین خارج شود. نتایج ملوان روبروی سه تیم بالای جدول، تاثیری پررنگ در کورس قهرمانی گذاشته است.

پا به پای هم جنگیدیم

همانطور که پیش‌بینی کرده بودیم بازی سنگینی برای هر دو تیم بود. استقلال تیم خوش فیزیک و جنگنده‌ای است. لغزندگی زمین کار را برای هر دو تیم سخت کرد. هر دو تیم پا به پای هم می‌جنگیدند. هم ما چند موقعیت داشتیم و هم استقلال که یکی دو موقعیت خوب به دست آورد که دروازه‌بان ما خوب کار کرد. استقلال سال خوبی را طی می‌کند و تنها یک شکست دارد و روند خوبی را سپری کرده است.

می‌توانیم با مدعیان بجنگیم

در نیمه دوم، شرایط‌مان با تغییرات بهتر شد ولی استقلال پا پس نمی‌کشید. نتیجه مساوی می‌توانست عادلانه باشد. به داشتن این بازیکنان افتخار می‌کنم چون برابر مدعیان پا پس نمی‌کشند. این تیم‌ها از نظر بودجه قابل قیاس با ملوان نیستند. استقلال دو بازیکن خارجی گرفته که یکی مثل سیلوا از عقب سازنده بود و دیگری گل زد که بازیکن با کیفیتی بود. ما هم بازیکنان خوبی جذب کرده‌ایم و باید برای بالای جدول بجنگیم. تیمی هستیم که می‌توانیم با تیم‌های بالای جدول بجنگیم.

دوست داشتیم به طرفداران‌مان برد را هدیه دهیم

یک بار دیگر از هواداران تشکر می‌کنم و با داشتن آنها از هیچ تیمی نمی‌ترسیم. خیلی دوست داشتم امشب جشن بگیرند و با پیروزی ورزشگاه را ترک کنند. بحث کیفیت حریفان است. برخی مواقع طوری بازی می‌کنند که ما را به عقب می‌برند. پرسپولیس و استقلال بازیکنان ملی‌پوش و خارجی دارند و برای قهرمانی بسته شده‌اند و درست نیست ما و آن‌ها در یک کفه ترازو قرار بگیریم. این غیرت بازیکنان ملوان است. شاید بازیکنان ملوان سال آینده در بهترین کیفیت باشند و حتی ترانسفر شوند. به هر حال باید تفاوتی بین ما و آن‌ها باشد. ما زمین تمرین نداریم. پا به پای این دو تیم جنگیدیم. وقتی یک گل جلو می‌افتید یعنی توانایی برنده شدن دارید. مجید عیدی روی گل استقلال لیز خورد و یک لحظه تمرکزمان را از دست دادیم. لیز خوردن بازیکن ما به خاطر زمین بود.

پول مهاجم کلاسیک نداریم

برای داشتن مهاجم کلاسیک باید هزینه شود. مگر پرسپولیس و استقلال مهاجم کلاسیک دارند؟ همه در سپاهان جمع شده‌اند که پول داشتند و این بازیکنان را گرفته‌اند. در ایران مهاجم کلاسیک نداریم و باید از خارج بیاورید. مهاجم خارجی استقلال (بلانکو) خیلی کلاسیک و خوب بازی می‌کرد ولی محمدرضا سلیمانی ما کمتر از او نبود و گل زد. رضا جعفری و سیلمانی جزو بهترین مهاجمان ایران هستند ولی باید بیشتر تلاش کنیم تا کیفیت بازیکنان بالاتر برود.

جواد نکونام سرمربی استقلال، در کنفرانس مطبوعاتی شرکت نکرد.

نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری