football360 logo

حمایت رئیس فدراسیون فرانسه از دشان؛ دیدیه به ماموریتش ادامه خواهد داد

۲۰ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۶:۵۷12 نظر
دشان از سال 2012 سرمربی فرانسه است و ۲ سال دیگر قرارداد دارد.

به گزارش فوتبال 360، رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه از ادامه همکاری با دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی این کشور حمایت کرد. بعد از شکست فرانسه مقابل اسپانیا در نیمه‌نهایی یورو 2024، گروهی از منتقدان خواهان انتخاب سرمربی جدید شده‌اند اما فیلیپ دیالو اعلام کرد فدراسیون به قرارداد این مربی که تا سال 2026 اعتبار دارد، متعهد می‌ماند.

دیالو به روزنامه اکیپ گفت: «دلیلی برای زیر سوال بردن قرارداد دشان وجود ندارد. نتایج قبلی به نفع او هستند و توانسته به اهداف مقرر دست پیدا کند. دیدیه به ماموریتش ادامه خواهد داد. ما در روزهای آینده با هم گفت‌وگو خواهیم کرد تا به طور عمیق کمبودهای‌مان در این نیمه‌نهایی و نیازهای‌مان برای صعود به مراحل بالاتر را بررسی کنیم.»

رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه اضافه کرد: «در این یک ماه شاهد رفتار حرفه‌ای از او بودم و دائما به دنبال ارتقای تیمش تلاش می‌کرد. تیم ملی فرانسه باید به حرکت در این مسیر ادامه بدهد.» دیالو اضافه کرد: «احساس می‌کنم اتحاد بزرگی بین دشان و بازیکنانش در آلمان برقرار بود. هیچ ابر تیره‌ای در روابط آنها وجود ندارد.»

سبک بازی محافظه‌کارانه فرانسه با انتقادات مختلفی روبه‌رو شده اما دیالو از آن دفاع کرد و گفت: «تیم به نیمه‌نهایی رسید. اگر خوب بازی می‌کردیم و در دور اول حذف می‌شدیم، واکنش‌ها چه بود؟»

قرارداد دشان بعد از شکست در فینال جام جهانی 2022 و در زمان ریاست نوئل لوگرت در فدراسیون فوتبال فرانسه تمدید شد. دیالو به تازگی جانشین لوگرت نام گرفته و در انتخابات اواخر سال جاری میلادی تلاش خواهد کرد این کرسی را حفظ کند.

نظرات کاربران

برای ثبت نظر خود وارد شوید.

درحال بارگذاری